Admiral Family Resort Keszthely

Admiral Family Resort Keszthely
Admiral Family Resort KeszthelyAdmiral Family Resort Keszthely
Admiral Family Resort KeszthelyAdmiral Family Resort Keszthely

Admiral Family Resort Keszthely bemutatkozása

Az Admiral Family Resort Keszthely városközpontjától 1200, a strandtól és a kikötőtől pedig 400 méterre. Elhelyezkedése lehetőséget nyújt a csendes pihenésre és az aktív kikapcsolódásra is, pároknak, családoknak, egyéni vendégeknek egyaránt.

4Szolgáltatás

Az Admiral Family Resort legnépszerűbb csomagjai

Admiral Family Resort Keszthely - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Admiral Family Resort Keszthely - Új élmények tavalyi árakon (min. 2 éj)
Új élmények tavalyi árakon
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Admiral Family Resort Keszthely vélemények

Kiváló 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A szállás tiszta volt,az ételek isteni finomak voltak. A személyzet segítőkész és udvarias,kedves volt. Az étkező hangulatos volt. A pincérek nagyon kedvesek és segítőkészek voltak . Az ételek nagyon finomak. A szálloda területe szép parkos volt,szerettük nagyon ,gyermekeink tudtak játszani a kis játszótéren és a medencében fürdeni.
Kiváló 2017. július 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon jóléreztük magunkat az elmúlt két napban, árértékarányban a lehető legjobb! Sajnos egy negatívumot tapasztaltunk meg hogy a vasútállomás és a strand messze van kisgyermekel jó fél óra gyalogút! Amúgy a nyaralásba ez is beletartózik hogy a család ugymond "kirándul" egyet :) Szupi volt!
2016. október 5.családjával járt itt
Szép, csendes környezetben található a Panzió. Parkolóhelyek zárt udvaron vannak. Külső medence nem nagy, de pont elég. Padlásszobát kaptunk, ahol légkondi nem volt, csak csillár ventilátor. Kisállatot be lehetett vinni, ami a szobacicánk miatt jó volt. A központtól és strandtól elég messze van, de kocsival megoldható. Csak reggelit kértünk, ami bőséges volt, de nem változatos.
2016. július 25.barátokkal járt itt
A szálloda személyzete kedves, segítőkész. Ár érték arányba a szobák minősége is belefér. A reggeli nem változatos, viszont bőséges. Aki teheti viszont vacsorát ne kérjen, ugyanis azt a Hotel Kristályban szolgálják fel, ahol az ételek minősége kritikán aluli, a minőség és a mennyiség is felháborító, színvonalon aluli, felesleges fizetni érte.
2015. augusztus 15.a párjával járt itt
Férjemmel és szüleimmel remek 5 napot töltöttünk el a keszthelyi Hotel Admiralban. A szoba tisztaságával és a személyzettel nagyon meg voltunk elégedve. A hotel adottságainak köszönhetően nagyon kellemes órákat töltöttünk el a szépen kialakított kertben, illetve a medencében is. Félpanziós ellátást kértünk, amellyel maximálisan meg voltunk elégedve!
Gyenge 2014. szeptember 6.a párjával járt itt
Kupont vásároltunk az interneten párommal, a nászutunk alkalmából. Az első komoly "csalódás" az már érkezéskor fogadott minket, mikor megláttuk, hogy a meghirdetett 2000 m2-es medence, közel 25 m2 volt. A kuponhoz járt minden másnap 2db Pármai sonkás bagett. Kétszer is voltunk a recepción, hogy az egyik bagettből hagyják ki a vajat.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Ket ejszakat toltottunk a panzioban. Pozitivumok: A szoba tiszta volt a kornyeket csendesnek mondanam. Gonyoru a kertje, nagyon finom volt az uveg bor es a szendvics amivel vartak. A bicikli berles is olcso volt. A partner szalloban atlagon feluli vendeglatasban volt reszunk, mint kedvessegben es odafigyelesben is a vacsoranal. A panzioban boseges reggeli volt.
2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Kellemesen lehet pihenni, napozni a kertben, nagyon jó, hogy van medence. A személyzet kedves, segítőkész. A szobában ugyan volt ventillátor, de sajnos csak a meleg levegőt keverte. Amint felértünk az emeletre megcsapta az embert a fülledt levegő, klíma is volt a szobában, de fizetni kellett volna érte pluszba.
Kiváló 2014. augusztus 6.egyedül járt itt
Véletlenül találtam az Admirál Hotel oldalára. Nagyon megtetszett a képek alapján. Pontosan azt kaptam ami a Hotel bemutatkozó oldalán szerepel. Gyönyörű környezet,tisztaság mindenütt. Nyugodt,csendes környezet. Udvarias,segitőkész kiszolgálás. Nagyon jól éreztem magam. Pihenten,feltöltődve,fájó szivvel indultam haza. Jövő nyáron ismét szeretnék itt nyaralni.
Admiral Family Resort Keszthely - Külső képAdmiral Family Resort Keszthely - Medence/kert
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Idén nyáron itt nyaraltunk, nekünk nagyon tetszett, sajnos csak kis időt lehettünk ott, de megérte. Kisgyerekes családnak ajánlani tudom. Keszthely gyönyörű város. Talán egy valamit tehetnének jobbá, az ebéd a másik szálódában volt, igaz egy kis sétával kényelmesen oda lehet jutni, de talán kényelmi szempontból nem lenne rossz ha egy helyen lenne minden.
Admiral Family Resort Keszthely a térképen
8360 KeszthelyPázmány Péter u. 1.
1900
• szabadtéri úszómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 15 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • kávézó
Wellness Hotel Szindbád