Hotel Bacchus Keszthely ★★★

Hotel Bacchus Keszthely
Hotel Bacchus KeszthelyHotel Bacchus Keszthely
Hotel Bacchus KeszthelyHotel Bacchus Keszthely

Hotel Bacchus Keszthely bemutatkozása

Keszthely városközpontjában, 800 méterre a parttól található a kényelmes, családias szálloda, a Hotel Bacchus, valamint étterme és bormúzeuma. Az egész évben nyitva tartó, 26 szobás szálloda tulajdonosai és jól felkészült személyzete mindent megtesz, hogy élményekben gazdag, zavaratlan pihenést biztosítson vendégei részére.

A Hotel Bacchus legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bacchus Keszthely - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
05.03-09.29.
Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Bacchus Keszthely vélemények

Kiváló 2022. december 14.egyedül járt itt
Nagyon tetszett, hogy pár percre volt a város központja a szallástól. Megfelelő volt minden.
Talán egy javaslat, hogy ha állatbarát szállás, néhány "állat kellékkel" rendelkezhetne a szállás (pl: itatótál, esetleg macskaalomtálca) ezáltal is könnyebb lenne a vendégeknek az utazás, hogy azt nem kell hozni.
De ettől függetlenül meg voltunk elegedve mindennel.
2019. augusztus 21.a párjával járt itt
Összességében jó volt. Kényelmes szállás, mindenhez közel, de mégis csendes környezetben. A parkolás a közeli gimnázium udvarán megoldott. Sajnálatos, gondolom munkaerő hiányában, hogy nem tudnak csak reggelit biztosítani, ami viszont megfelelő volt. A szoba teljesen rendben volt és persze nem elhanyagolható szempont, klímás.
Átlagos 2018. október 2.a párjával járt itt
Annak ellenére,hogy a hotel fele legalább üres volt,előzetes kérésemre sem engedték,hogy egy picivel előbb érkezzünk,ez már alapvetően sem esett jól. A szobával nem voltak gondjaink bár teljesen átlagos. A fürdőszoba mennyezete a zuhany felett viszont be volt ázva és penészedve.
Kiváló 2018. szeptember 25.barátokkal járt itt
Már a megérkezésünkkor éreztük, hogy várnak minket, mindent tudnak rólunk. Udvarias, kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk. A szálloda ízléses, igényesen kialakított, a szoba is és tiszta, kényelmes, szépen berendezett, minden igényt kielégítő volt. Biztosították a gluténmentes étrendet (előre jeleztük).
Kiváló 2018. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk mindennel az egész személyzet kedves, segitőkész, a reggeli svédasztalos, mi vacsoráztunk de teljesen bőséges.
A szálloda elhelyezkedése is tökéletes autóra nincs szükség 5-10 perc gyaloglással minden elérhető.
2018. augusztus 8.egyedül járt itt
A szoba összességében kellemes, kényelmes volt. Tisztaság rendben volt teljesen. Ami számomra hiányzott a szobában egy kis ülőke volt, jó lett volna egy rendes szék is. A szekrényben mindössze egy vállfa árválkodott, ez kevés volt. A fa ágy erősen szétszáradt, az eresztékek szétmozdultak, esténként össze kellett ütögetni, de reggelre ismét kimozdult. Ettől eltekintve teljesen rendben volt minden!
Kiváló 2017. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Tartalmas csomagajánlat kedvező áron, a kapott kuponok könnyen felhasználhatók, a pénztárakban gond nélkül azonnal jegyekre váltották. Parkolás a közeli mélygarázsban ingyen kivitelezhető a hotelben kapott parkolókártyával. Mivel a hotelből kis sétával bármi (strand, múzeum, hajóállomás, éttermek stb.
2017. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Kellemes hétvége volt a Hotel Bacchusban töltött idő, amelyet a családom minden tagja élvezett! A személyzet nagyon kedves és segítőkész, a konyha kiváló, különösen ízlettek a halételek. A borkóstoló volt számunkra az ott töltött idő fénypontja, a pincérünk, József a borfogyasztás számunkra ismeretlen dimenzióiba kalauzolt minket, amiért külön hálásak vagyunk!
2017. július 3.barátokkal járt itt
Csendes környezetben, közel a parthoz és a belvároshoz.Nagyon jó volt, hogy a számunkra érdekes látnivalókat egy kellemes sétával elérhettük.
A személyzet udvarias, segítőkész volt. A szoba tiszta. Az egyetlen kellemetlenséget a két ágy közötti nagyon kemény "elválasztó" volt.
Átlagos 2017. június 7.a párjával járt itt
Egy rendkívül jól pozicionált hotel Keszthely belvárosában a Főtér közelében, kissé szűkös, ám grátisz parkolással (kezdőknek sokba jöhet a keskeny és íves mélygarázs lejárat). Hangulatos belső terek, ötletes egyéni dekorok, autentikus szobanevek. Jelentem van hűtő és klíma is a szobában(korábbi vélemények hiányolták).
Hotel Bacchus Keszthely a térképen
8360 KeszthelyErzsébet királyné u. 18
2000
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • kávézó • bár