gyerekek: Uccu neki Kakadu - Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely értékelése
1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

Uccu neki Kakadu

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 15.
Aktív Kék Túrázóként ezt a szálláshelyet választottuk az estére már megfáradt "vándor menedékének". Nem bántuk meg, mert az aktív kikapcsolódást nagyon jól sikerült összekötnünk a kellemes pihenéssel. Érkezésünkkor nagyon kedvesen fogadtak Bennünket, kiválaszthattuk a vacsoránkat, ami két féle ajánlatból, háromfogás volt. Kaptunk a Festetics Kastélyba egy múzeumbelépő kedvezményt, majd tájékoztatást arról mit és meddig vehetünk igénybe. A Balatont mindenképp meg akartuk nézni a fürdőzés előtt, mert nagy szerelmesei vagyunk ennek a "magyar tengernek". Utána már nagyon jól esett az édes semmittevés a ház ajánlatait kihasználva: pezsgőfürdő, hideg víz, szaunák, gőzkabin. Este nagyon finom volt a meleg leves, és a további ételekkel is meg voltunk elégedve. Másnap a bőséges svédasztalos reggeli után, feltöltve a "készleteinket", estig egy hosszú etapot sikerült megtennünk, majd ismét visszatértünk a kellemes habok közé a pezsgőfürdőbe. A személyzet nagyon kedvesen szolgálta fel ismét a vacsoránkat, és kedd reggel egy kiadós reggeli után elégedetten távoztunk erről a szép helyről. Természetesen kihasználtuk a szálloda nyújtotta kedvezményt a kastélyban. Azért is ajánlom Mindenkinek, mert a közlekedés a környéken nagyon jó, ha kirándulni szeretne az ember kiváló látnivalókban bővelkedik a vidék, és utána egy kényelmes helyen megszállni, strandolni, vagy este még a gyerekekkel csocsózni, ping-pong-ni egy szép élmény marad az év bármely szakaszában. Kívánok Mindenkinek Kellemes Kikapcsolódást!

Szeretnéd követni gyerekek felhasználót?    Igen

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely
Pázmány P. u. 14.

2019. augusztus 10.
A személyzet nagyon kedves, és segítőkész. A Wellness részleg sokáig (22:00-ig) használható. A Balaton-part gyalog 10-15 perc séta, autóval pedig kb. 2 perc a Libás strand, ahol ingyenes a parkolás. A reggeli bőséges, svédasztalos. A vacsora 3 fogásból áll és minden nagyon finom volt. Ami talán...

2019. július 11.
A wellness részleg késő estig (este 10-ig, sőt szombaton éjfélig) való nyitvatartása szenzációs. Hangulatos volt a wellness este. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.

2019. június 14.
A férjemmel három éjszakát töltöttünk el a hotelben! A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt! Az ételek finomak és bőségesek voltak! A szobából egy jó matracot és egy szúnyoghálót hiányoltunk az ajtóról. A wellness részleg szuper volt, a jakuzzinál egy figyelmeztető tábla elkelne a...

Hotel Kakadu, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-16
 - Pezsgős wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-14 - 2019-12-31
 - Wellness variációk (min. 3 éj)
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-31