Kristály Hotel Keszthely ★★★★

az 58 keszthelyi szállás közül
Kristály Hotel KeszthelyKristály Hotel Keszthely
Kristály Hotel KeszthelyKristály Hotel Keszthely

Kristály Hotel Keszthely bemutatkozása

A keszthelyi, háromcsillagos színvonalú Kristály Hotel a város központjához közel található. A Balaton tava, a városi múzeumok, a néhány kilométerre található Hévízi-tó és a balatoni kerékpárút számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújt a látogatóknak.

A Kristály Hotel legnépszerűbb csomagjai

Kristály Hotel Keszthely - Mindig Balaton (min. 2 éj)
Mindig Balaton
2024.05.30-ig
Kristály Hotel Keszthely - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.09.30-ig
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Kristály Hotel Keszthely vélemények

2015. július 9.barátokkal járt itt
Amint az értékelés címe is mutatja a személyzet maximálisan figyelmes és rugalmas volt! ! Minden felmerült problémát megpróbált orvosolni. Sajnos a hőség miatt a szobák nagyon melegek voltak a légkondi már szerintem elengedhetetlen ilyen szinten. Az pedig súlyos hiba,hogy a konyhai légkondi a szoba erkélyére ontja a hőséget/108sz.
Gyenge 2015. július 8.a párjával járt itt
A szálloda a központban van. Innen néhány perc sétával minden elérhető. Nagyon jó helyen fekszik. A szobák átlagosak, hiba hogy csak kevésben van légkondi 3500 ft per nap felárért. -Éppen 35 fok volt és nagyon nehezen aludtunk. A parkolás pénzbe kerül a szálloda mellett:( A személyzet nincs a helyzet magaslatán mindhárom napon fellengzősek voltak és képzetlenek.
Kiváló 2015. május 19.a párjával járt itt
3 napot voltunk a szálloda vendégei és nagyon jól éreztük magunkat. Érkezésnél volt egy kis gubanc a szobánkkal, (nagyon büdös csatorna szag volt, ami szerintem egy feláras szobánál nem a legjobb)de amint ezt jeleztük azonnal megoldották a problémát és átköltözhettünk egy másikba. Első nap bagett vacsorát kínáltak,nachossal.
Kiváló 2015. február 21.a párjával járt itt
Nagyszerű két napot töltöttünk Keszthelyen a Kristály Hotelben. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, a wellness részleg tökéletes feltöltődést biztosított. Számunkra a kényelem azért nem volt 5 csillagos, mert az ágy és a párna túl kemény volt, és a reggeli ébresztő espresso kávéhoz csak reggel 8 óra után lehetett hozzájutni.
Kiváló 2014. november 4.családjával járt itt
2013. ban és 2014 ben is a Hotel vendégei voltunk nagyon megvoltunk elégedve a személyzettel is a tisztasággal ,kényelmesek a szobák tiszták.
2014 ben a gyermekeket még egyszer befizettük és nekik is nagyon tetszett attol függöen, hogy már voltak ott. Remélem, hogy még mint nyugdijasok elfogunk tudni menni.
Nagyon ajánlom főleg fiataloknak.
2014. július 2.családjával járt itt
A negatív hsz-okat olvasva kicsit félve indultunk útnak a 4 napra, a Kristály Hotelbe. De szerencsére hihetetlenül pozitívan csalódtunk. A tisztaság és a hotel belülről gyönyörű. A wellness részleg kiváló, és a medencében volt olyan nap, hogy órákig ketten voltunk csak :)A svédasztalos reggeli kiváló volt, a recepciós és felszolgáló hölgyek szuper kedvesek!
Gyenge 2014. június 10.a párjával járt itt
A szálloda összességében szép. A recepciós hölgyek közül egyről tudom elmondani, hogy kedves aranyos volt. Sajnos türelmetlenek, kapkodnak és mintha úgy érezné az ember, hogy szívességet tett azzal, hogy ezt a hotelt választotta. . . A szobánk szörnyen pici és zsúfolt volt, felszereltsége nem közelíti meg a minimumot sem!
Átlagos 2014. június 5.családjával járt itt
Bár sok negatív kritikát olvastam lentebb, én a másik tábort fogom erősíteni. Én és a családom jól éreztük magunkat ebben a hotelben. Húgommal ketten voltunk egy szobába, aminek volt egy cuki kis erkélye, az étterem maximálisan kielégítő volt és nekem az ételekkel kapcsolatban sem volt kivetnivalóm.
Szörnyű 2014. május 25.barátokkal járt itt
Ilyen rossz helyen még nem jártam. Miniatűr lift. Az étel ehetetlen szinte és ezért 2500ftot elmernek kérni. A rizs olyan száraz kemény volt hogy senki nem ette meg. Mert olyan volt mintha a zacskóból szórták volna a tányérra. Ebéd elég szegényes volt egy gyerek nem lakna jól azzal az 1dl levessel.
Gyenge 2014. május 2.a párjával járt itt
A szálloda szép. A recepciós hölgy kedves aranyos, igazi vendéglátós. A szolgáltatások színvonala, na ez még hagy némi kiegészítendőt. A félpanzió alatt nem a fogyókúrás ellátást értettük, de ez lett belőle. Az első esti bagett vacsorára nagyon karcsú. A reggeli megfelelő, aránylag bő választék, kevés a savanyúság, paradicsom, paprika sem volt az első reggelihez.
Kristály Hotel Keszthely a térképen
8360 KeszthelyLovassy S. u. 20.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár