Kristály Hotel Keszthely ★★★★

az 58 keszthelyi szállás közül
Kristály Hotel KeszthelyKristály Hotel Keszthely
Kristály Hotel KeszthelyKristály Hotel Keszthely

Kristály Hotel Keszthely bemutatkozása

A keszthelyi, háromcsillagos színvonalú Kristály Hotel a város központjához közel található. A Balaton tava, a városi múzeumok, a néhány kilométerre található Hévízi-tó és a balatoni kerékpárút számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújt a látogatóknak.

A Kristály Hotel legnépszerűbb csomagjai

Kristály Hotel Keszthely - Mindig Balaton (min. 2 éj)
Mindig Balaton
2024.05.30-ig
Kristály Hotel Keszthely - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.09.30-ig
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Kristály Hotel Keszthely vélemények

Átlagos 2014. január 20.kollégákkal járt itt
Csak lemegyünk és feljövünk, volt a mondás, de este 2300 után már nem volt kedvünk utazni, így úgy döntöttünk lent alszunk és mivel többször láttam már kívülről, azt gondolta kipróbálom, igaz ezt a három csillagos szállást. Kívül és a recepciórész+bár valóban „kristály” szép és hangulatos, igaz a sok „kristály” néhol egy picit már-már giccses.
Kristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - KörnyékKristály Hotel Keszthely - KörnyékKristály Hotel Keszthely - KörnyékKristály Hotel Keszthely - KörnyékKristály Hotel Keszthely - BelsőKristály Hotel Keszthely - BelsőKristály Hotel Keszthely - Szobák
Gyenge 2014. február 2.a párjával járt itt
Pótszilveszteri csomagot vettünk igénybe a Kristály szállodában. A szoba felszereltsége nem közelíti meg a minimumot sem. A bejárati ajtó kilincse lejárt,a csapból és a zuhanyból alig jött víz. A zuhanyfüggönyt elfelejtették,a wc a tartállyal majdnem egy magasságban van,így pár perc míg az ember dolga végeztével valóban távozhat.
Szörnyű 2013. november 20.a párjával járt itt
Tisztelt Tulajdonos! Az alábbiakban szeretném ismertetni a tapasztalataimat, amit az alábbi szolgáltatás kapcsán átéltem: „Fűtetlen szobába érkezünk. A félszoba (306-os) kicsi (ca. 3. 00 x 2. 60 m), nincs 8 m2. Felszereltsége hiányos, egyetlen ülő alkalmatosság sincs benne. Külön kérésre másnap kapunk 2 db széket.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
2017. április 4.a párjával járt itt
Párommal egy Valenti wellness-en voltunk itt. Keszthely egy gyönyörű város, tele érdekesebbnél érdekesebb látnivalóval. Festetics Kastély pompás kiállítással, nagyon szép kávézóval, kuriózum: Nosztalgia fotózással. Kocsimúzeum, Helikon Pálmaház, Vadászati Kiállítás, Vasút-modell kiállítás.
Kristály Hotel Keszthely - Külső képKristály Hotel Keszthely - VendéglátásKristály Hotel Keszthely - VendéglátásKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - Külső képKristály Hotel Keszthely - Környék
Gyenge 2018. október 29.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése jó, gyorsan be lehet sétálni a centrumba. A wellnes részleg átlagos, nem volt semmi gond vele. A személyzet kedves, segítőkész. A hotel recepció és az étterem valóban szép, igényes, azonban a szobánk állapota és a vacsora kritikán aluli volt. A szoba kicsi, ami nem is zavaró, azonban levegőtlen, a falak koszosak.
2016. november 27.a párjával járt itt
Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése, egy saroknyira a Balaton parttól,nem messze a belvárostól. A szálloda szép, kávézó és lobbi bár is található benne. A személyzet nagyon kedvesen fogadott minket, a szobába felérve kellemesen csalódtunk a hatalmas szoba, nagy lap tv és erkély láttán. A szoba és fürdőszoba is tiszta, rendezett.
Kristály Hotel Keszthely - KörnyékKristály Hotel Keszthely - VendéglátásKristály Hotel Keszthely - Külső kép
Szörnyű 2014. május 25.barátokkal járt itt
Ilyen rossz helyen még nem jártam. Miniatűr lift. Az étel ehetetlen szinte és ezért 2500ftot elmernek kérni. A rizs olyan száraz kemény volt hogy senki nem ette meg. Mert olyan volt mintha a zacskóból szórták volna a tányérra. Ebéd elég szegényes volt egy gyerek nem lakna jól azzal az 1dl levessel.
Gyenge 2018. október 12.a párjával járt itt
Feleségemmel jöttünk kicsit pihenni. A minibárhoz volt 20% kedvezményünk de az ÜRES volt. A fürdőszoba szocreál, meleg víz a mosdónál nincs. A zuhanyfejből mindenhonnan folyt a víz. Az illesztéseknél is folyt a víz. A TV a szobába a legtávolabbi sarokban volt, amivel nincs baj de ez a TV képernyőátmérője alig volt 50 cm.
2017. május 14.a párjával járt itt
Még sok látnivaló maradt, szívesen visszamennénk. Keszthely gyönyörű, hangulatos, teli különleges látnivalókkal. A Csigaparlamentet ki ne hagyja senki, ha ott jár . :D
A Hotel jó helyen van, nyugalmas, barátságos környezetben. Csak két éjszakát töltöttünk ott. A szálloda maradéktalanul nyújtotta a csomagban megjelölt szolgáltatásokat.
2017. május 9.a párjával járt itt
A szálloda szolgáltatásaival jó szinten elégedettek voltunk. A személyzet udvarias, segítőkész, az egész szállodára jellemző a tisztaság és a komfortérzet. A belváros szintén nagyon rendezett, tiszta, sok látnivalót kínál az érdeklődőknek. A Balaton partján sétálva, nagyon tetszett a tágas zöld övezet, ahol a gyerekek és a felnőttek kellemesen kikapcsolódhatnak.
Kristály Hotel Keszthely a térképen
8360 KeszthelyLovassy S. u. 20.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár