Bakony Étterem Kisbér

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Bakony Étterem Kisbér vélemények

2015. március 10.családjával járt itt
Abszolút barátságos étterem, tiszta, igényes, jó megjelenésű pincérek. Többször voltam már ott. Az ételek finomak bár észrevehető, hogy néhány alapanyag a spórolás jegyében lett kiválasztva az ételekhez. Az ár/érték arány az előzőeket figyelembe véve nem minden ételnél optimális.
Kiváló 2014. november 29.gyerekekkel járt itt
Először jártunk az étteremben, barátságos figyelmes kiszolgálást kaptunk. Szépen terített asztalok, rend és tisztaság volt. Teljesen családbarát hely, minden vendégre különös figyelmet fordítottak. Az ételre nem kellett sokat várni, sőt külön figyeltek arra is, hogy addig nem hozták ki a fő ételt amíg a kislányunk el nem fogyasztotta a levest. Csak ajánlani tudom.
Gyenge 2014. június 8.gyerekekkel járt itt
Udvarias, figyelmes kiszolgálás ,hangulatos ,igényes ,bababarát hely. A várakozási idő alatt kisfiam még egy mesekönyvet is kapott olvasgatni ,hogy könnyebben teljen az idő. Bár nem kellet sokáig várakozni az ételekre. A leves finom volt ,de szerintem levespórból készült. A sült krumpli fagyasztott,a rántott szelet egy kicsit száraz. Az ételek minőségéhez képest szerintem drága hely.