Bakony Étterem Kisbér

2870 Kisbér, Kossuth L. u. 23.

Bakony Étterem Kisbér a térképen

Szállások Kisbér városában
Wellness csomagok Kisbér városában

Bakony Étterem Kisbér vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Március 1-én, vasárnap délután tértük be férjemmel Kisbérre, a Bakony Étterembe. Még soha nem jártunk itt, nem tudtuk, mire számíthatunk. Belépve egy nagyon kellemes, szép, családias étterem, s kedves személyzet fogadott bennünket. Többen is étkeztek, amikor megérkeztünk, már akkor láttuk, hogy jó nagy adagokat tálalnak fel.

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártam ezen a helyen. Egyedül voltam az étteremben hétköznap délben, a kiszolgálás nagyon gyors volt, de nem volt túl barátságos, de nem volt udvariatlan sem, olyan semmilyen volt. Az étel amit ettem friss volt és jóízű, de, nem nagyadag, de nem is kicsi, a számla is ilyen volt, nem túl drága, de nem is olcsó. Ez egy jó közepes étterem.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 7.
Az étterem tiszta, a választék jó, a kiszolgálás gyors és pontos. Az ételek finomak, az adagok jók. A pincérek mosolyogtak, kedvesek voltak. Semmi extrát nem kívántunk, csak ennyit. Jól éreztük magunkat, köszönjük! Ha erre járunk, benézünk még! A desszert kínálatot kicsit lehetne fejleszteni, szombat délután 30 km-es környezetben nem találtunk normális cukrászdát.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 8.
Családi körben beültünk születésnapi ebédre. Nagyon figyelmes kiszolgálás volt, finom, normál adag ételeket kaptunk. Az étlapon szereplő ételek szokásos kisvárosi kínálatba illettek, de egy-két extrább fogás is szerepel a listán. Számomra megfelelő volt az ízvilág, bár a fácánlevestől többet vártam, a főétel nagyon finom volt, a paradicsomsaláta és a desszertek szuper finomak.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisbéri tartózkodásunk alatt tértünk be ide, mint a környék legjobb éttermébe. Hihetetlenül kiábrándító élményben volt részünk. Egyrészt már amikor beléptünk az étterembe nagyon kellemetlen szag fogadott bennünket. Amikor kihozták az étlapot szembesültem az árakkal is. Hát nem éppen a hely színvonalának megfelelőek. Nagyon magas áron kaptunk nem megfelelő szolgáltatást.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 21.
Többször jártunk már itt a családdal, mert a közelben lakunk így evidens hogy szívesen járunk ebbe az étterembe. Magyaros, falusi ízvilág. Bőséges adagok, nagyon kedvező áron. Kedves személyzet és gyors kiszolgálás. Nem lehet panasz úgy érzem semmire sem, eddig negatív élmény még nem ért minket itt!

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 6.
Kirándultunk a kislányommal és a feleségemmel, gyereknapon. Útba ejtettük Kisbért is és a mini Magyarország parkot. Éppen ebédidőben értünk oda az étterembe amit útközben böngésztünk a neten. A hely takaros, tiszta. A felszolgáló lányok fiatalok, mosolygósak és kedvesek. A rutin még hiányzott, de ezt a besegítő idősebb kolléga Úr pótolt (bár szerintem Ő volt a tulaj).

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 16.
A Kincsem Hotelben töltöttünk egy rövidke hetet, de minden nap ide jártunk ebédelni. Tisztaság van ez egész étteremben még a mosdókban is. Isteni finomak az ételek házias ízvilág mellet különlegességek is találhatók az étlapon. Nagyon kedves és figyelmes a személyzet. Életem első békuciját itt fogyasztottam el. Az àrak is kedvezőek.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 17.
A felszolgáló lány nagyon kedves, barátságos. Finom és friss ételek, jó nagy adagok, jó áron,hétköznap is.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 10.
Abszolút barátságos étterem, tiszta, igényes, jó megjelenésű pincérek. Többször voltam már ott. Az ételek finomak bár észrevehető, hogy néhány alapanyag a spórolás jegyében lett kiválasztva az ételekhez. Az ár/érték arány az előzőeket figyelembe véve nem minden ételnél optimális. Kisbér egy kis város és az ember nagyjából ilyen éttermet gondol egy hasonló városkába.

Legnépszerűbb csomagok Kisbéren és környékén
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2021.05.10. - 2021.10.22.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 11.700 - 22.000,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.26. - 2021.08.25.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 19.367 - 39.667,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal
2021.06.16. - 2021.09.02.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 60.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2022.01.02.
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
2021.01.11. - 2021.11.30.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.06.22. - 2021.08.31.
Erdőalja Vendégház
Jásd
2021.06.28. - 2022.01.02.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.937 - 15.596,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2022.12.27.
Apartman Bella Panzió
2021.06.21. - 2022.06.22.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.152 - 49.849,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.23. - 2021.12.21.

Szállodák Kisbér környékén
Holiday Hotel Csopak Kisbér
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Kisbér
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)

Bakony Étterem KisbérX