Karaván Vendéglő Kisbucsa
8925 Kisbucsa, Vasút u. 1.

Karaván Vendéglő Kisbucsa a térképen

Wellness csomagok Kisbucsa városában

Karaván Vendéglő Kisbucsa vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elzarándokoltunk Búcsúszentászlóra, hogy megnézzük Bödőcs úr szülőfaluját. Szép hely, de éttermet nem találtunk. Két kerékpáros postáskisasszony igazított útba bennünket a Karaván felé. Kisbucsa látótávolságon belül van Szentlászlóhoz, hát hamar asztalhoz ülhettünk. Csinos kishölgyek vettek gondjaikba bennünket, az üdítő hamar megérkezett az étlappal együtt.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártam az étteremben a parommalpárommal, soha nem ért minket csalódás. Bár az étterem egy forgalmas főút mellett fekszik, abszolút nem zavaró még a kerthelyiségben sem. A pincérek nagyon kedvesek és figyelmesek, a tisztaságra egy rossz szavam nem lehet. Nagyon finom házias ízvilággal várják a vendégeket. Bátran merem ajánlani minden arra járó embernek.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jópár éve fedeztem fel, ezt az útszélén található helyet, amelyet ha a környéken járok mindig útba ejtek -- a nutellás palacsintájuk miatt. Nem volt ez másként májusban sem, egy kehidai pancsolás előtt ugrottunk be ebédidőben. Éppen volt még menüjük is így azt is kértünk, és egy-egy nutellás álompalacsintát. A kiszolgálás gyors, és korrekt volt.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyors, finom, olcsó! Hangulatos finom menüebéd olcsón! Ennél több nem kell! Átutazóknak ideális! A kiszolgálás korrekt, családias hangulat! A leves menza jellegű, a dagadó viszont igen finom volt! Utána a desszert nagyon jó volt. A kávé semmi különöst nem mutatott, de nem lehet semmi panaszunk rá. Mindenki jóllakott, a hangulatra sem panaszkodhattunk.

Legnépszerűbb csomagok Kisbucsán és környékén
Kaktusz Villa
2021.06.24. - 2021.12.31.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással
2021.08.29. - 2021.11.01.
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 24.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.26. - 2022.11.03.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 34.765,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.07.02. - 2021.12.22.

Szállodák Kisbucsa környékén
Hotel Vital Kisbucsa
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Karaván Vendéglő KisbucsaX