Art Café Pizzéria és Kávézó Kiskőrös

6200 Kiskőrös, József A. u. 13.

Art Café Pizzéria és Kávézó Kiskőrös a térképen

Art Café Pizzéria és Kávézó Kiskőrös értékelése:

4. helyezett a 17 kiskőrösi étterem közül
141. helyezett Dél Alföldön - 936 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, vendéglő

Art Café Pizzéria és Kávézó Kiskőrös vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.
Nyaralásunk első napján este majdnem elmulasztottuk a vacsorát, ugyanis a szálloda étterme 8-kor bezárt. Az egyik recepciós fiatal ember ajánlotta az Art Cafét, el is vitt oda bennünket. Egy nagyon hangulatos kis étterembe mentünk, a teraszon ültünk le. A kiszolgálás nagyon jó volt, a választék a pizzéria szintű.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 16.
Barataimmal rendszeresen jarunk ide,mivel szeretjuk az itt keszult pizzakat,tesztakat,de leginkabb a fonokasszony sajat keszitesu aranygaluskajat! Arrol nem beszelve,hogy tavasztol oszig nagyon hangulatos teraszon fogyaszthatom kedvenc lattemat,jaaa es ami szamomra az egyik legfontosabb:kutyabarat a hely,valamint a kisgyermekkel erkezok sem fognak csalodni,a parkolo melle jatszoter is dukal!
Kiskôrös

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén torkos csütörtökön választottuk a helyet a lányommal,tudatosan,hiszen városunk ezen helyén még nem jártunk. Telefonon foglaltam asztalt,fél 2-re,de igazából nem is kellett volna,mert rajtunk kívül még egy pár volt a helyiségben.

Legnépszerűbb csomagok Kiskőrösön és környékén
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.12.19.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2020.11.27. - 2021.11.27.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.12.31.

Szállodák Kiskőrös környékén
Zichy Park Hotel Kiskőrös
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Art Café Pizzéria és Kávézó KiskőrösX