thelena: Mindig szívesen jövök vissza - Kurta Kocsma Étterem Zenés Mulatóhely Kiskőrös

Mindig szívesen jövök vissza

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Nagyon jó hangulatú étterem, kellemes terasszal, tágas udvarral és kerthelyiséggel. Gondoltak a gyerekekre is itt kiszaladgálhatják magukat, még játszótér is van.Délben menüs étkeztetéskor általában telt ház, de gyors a kiszolgálás, rugalmasak az ételválasztásnál, s nagyon jó az ár érték arány. Egyszer voltam olyankor is amikor rendezvény volt, az nem tetszett, akkor nem nagyon foglalkoztak a beeső vendéggel.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni thelena felhasználót?    Igen

6200 Kiskôrös
Csokonai u. 51

2019. június 30.
Kedves ismerősöm ajánlotta a helyet, ezért szép reményekkel tértünk be. Kinézetre a hely teljesen rendben van, a kiszolgálás udvarias...Az étlap nem volt túl ömlengő, ez tetszett. Az előttünk rendelők ételei gusztusosnak tűntek.Én egy fokhagymalevest, és bécsi szeletet, családunk másik tagja, egy...