6200 Kiskőrös, Csokonai u. 51

Kurta Étterem Kiskőrös vélemények

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.
Ebédelni akartunk, így sokan ajánlották a helyet, hogy ott aztán biztosan van alföldi birkapörkölt, mert ott jóféle hagyományos konyhát visznek. Nem volt. Helyette választhattunk marhapörköltet. Mélytányérban kaptuk, ami nagyon zavaró volt, mert a széles karimájú, de kis öblű tányérban alul volt a nem látható galuska és rá volt borítva a pörkölt, ami idő előtt eláztatta.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Kedves ismerősöm ajánlotta a helyet, ezért szép reményekkel tértünk be. Kinézetre a hely teljesen rendben van, a kiszolgálás udvarias. . . Az étlap nem volt túl ömlengő, ez tetszett. Az előttünk rendelők ételei gusztusosnak tűntek. Én egy fokhagymalevest, és bécsi szeletet, családunk másik tagja, egy gyümilevest és cigánypecsenyét rendelt , mind a ketten egy-egy salátát.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Nagyon jó hangulatú étterem, kellemes terasszal, tágas udvarral és kerthelyiséggel. Gondoltak a gyerekekre is itt kiszaladgálhatják magukat, még játszótér is van. Délben menüs étkeztetéskor általában telt ház, de gyors a kiszolgálás, rugalmasak az ételválasztásnál, s nagyon jó az ár érték arány.
Kiskôrös

2014. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május hónapban a szerencsének köszönhetően alkalmam nyílt itt egy tematikus menüsort végigkóstolni. Az éttermet ismertem régről,többször voltam itt a családommal. Azért előző nap megtekintettem a honlapjukat,amely kellő információval szolgál,pl. étlap,itallap,csak azt nem tudom feledni,h. a feltöltött fotók egytől-egyig 2008-as dátummal készültek,úgy vélem,nem valami naprakész.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 4.
Egyik kedves alföldi borász barátom ajánlotta e helyet, mely a jobbféle alföldi vendéglátás jó példája. Szó sincs semmiféle kreativitásról, bűvészkedésről, új hullámról, itt azt adják, amit évtizedekkel ezelőtt, viszont baráti árakon, kedves kiszolgálás mellett, igen nagy adagokban.

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Nagyon kedvesen fogadtak, a kerthelységbe-vagy télikert? a kiskutyámat is bevihettem. Öten voltunk,felnőttek, ebédeltünk.Az étel ízletes, friss volt, a kiszolgálás előzékeny, az árak elfogadhatóak. Egy baráti társaságnak, vagy családi összejövetelhez, ebédhez bátran merem a helyet ajánlani.

Legnépszerűbb csomagok Kiskőrösön és környékén
Hotel Három Gúnár
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.28.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 9.450 - 24.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.06. - 2022.01.11.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2 nap/1 éjszaka 20.300 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.11.02. - 2021.12.19.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, forralt borral, wellness-részleg és fitneszterem, fürdőköpeny használattal, hidromasszázzsal
2020.12.01. - 2021.02.28.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 24.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, pezsgőfürdő és szauna használattal, sportolási lehetőségekkel, játszóparkkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2021.12.22.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2021.12.31.

Szállodák Kiskőrös környékén
Zichy Park Hotel Kiskőrös
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Téli fűszeres extra feltöltődés (min. 2 éj)

Kurta Étterem KiskőrösX