6200 Kiskőrös, Csokonai u. 51

Szállások Kiskôrös városában
Wellness csomagok Kiskôrös városában

Kurta Kocsma Étterem Zenés Mulatóhely Kiskőrös vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Kedves ismerősöm ajánlotta a helyet, ezért szép reményekkel tértünk be. Kinézetre a hely teljesen rendben van, a kiszolgálás udvarias. . . Az étlap nem volt túl ömlengő, ez tetszett. Az előttünk rendelők ételei gusztusosnak tűntek. Én egy fokhagymalevest, és bécsi szeletet, családunk másik tagja, egy gyümilevest és cigánypecsenyét rendelt , mind a ketten egy-egy salátát.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Nagyon jó hangulatú étterem, kellemes terasszal, tágas udvarral és kerthelyiséggel. Gondoltak a gyerekekre is itt kiszaladgálhatják magukat, még játszótér is van. Délben menüs étkeztetéskor általában telt ház, de gyors a kiszolgálás, rugalmasak az ételválasztásnál, s nagyon jó az ár érték arány.
Kiskôrös

2014. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május hónapban a szerencsének köszönhetően alkalmam nyílt itt egy tematikus menüsort végigkóstolni. Az éttermet ismertem régről,többször voltam itt a családommal. Azért előző nap megtekintettem a honlapjukat,amely kellő információval szolgál,pl. étlap,itallap,csak azt nem tudom feledni,h. a feltöltött fotók egytől-egyig 2008-as dátummal készültek,úgy vélem,nem valami naprakész.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 4.
Egyik kedves alföldi borász barátom ajánlotta e helyet, mely a jobbféle alföldi vendéglátás jó példája. Szó sincs semmiféle kreativitásról, bűvészkedésről, új hullámról, itt azt adják, amit évtizedekkel ezelőtt, viszont baráti árakon, kedves kiszolgálás mellett, igen nagy adagokban.

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Nagyon kedvesen fogadtak, a kerthelységbe-vagy télikert? a kiskutyámat is bevihettem. Öten voltunk,felnőttek, ebédeltünk.Az étel ízletes, friss volt, a kiszolgálás előzékeny, az árak elfogadhatóak. Egy baráti társaságnak, vagy családi összejövetelhez, ebédhez bátran merem a helyet ajánlani.

Legnépszerűbb csomagok Kiskőrösön és környékén
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.18. - 2020.06.30.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, ajándék bowlingozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.02.29.
Duna Wellness Hotel
Baja
2020.01.29. - 2021.01.29.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 40.750,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, meglepetés bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.

Szállodák Kiskőrös környékén
Zichy Park Hotel Kiskőrös
Kecskeméti akcióleső (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Kalocsai wellness (min. 2 éj)

Kurta Kocsma Étterem Zenés Mulatóhely KiskőrösX