Műfordítói szoborpark Kiskőrös

Műfordítói szoborpark Kiskőrös
Műfordítói szoborpark KiskőrösMűfordítói szoborpark Kiskőrös
Műfordítói szoborpark KiskőrösMűfordítói szoborpark Kiskőrös

Műfordítói szoborpark Kiskőrös bemutatkozása

A világon egyedülálló szoborpark a Petőfi Szülőháza és Emlékmúzeum szomszédságában áll. Az 1986-ban, az Országos Petőfi Sándor Társaság által létrehozott parkban található 18 szobor mindegyike Petőfi fordítóinak állít emléket.

A műfordítók előtti tisztelgés mellett ezzel Petőfi Sándor világhírnevére is szeretnék felhívni a figyelmet, ugyanis a műveit 50-nél is több nyelvre fordították le.

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Waterfront Lodge Dunapataj

Műfordítói szoborpark Kiskőrös vélemények

2076
Kihagyhatatlan 2023. március 27.a párjával járt itt
(Csak egy kis figyelmeztetés másoknak. Már többször előfordult velem, hogy közvetlenül éjfél után írtam értékelést vagy töltöttem fel képeket, valószínűleg akkor kezd indexelni az ittjartam szervere, és el is tűnik a weblap átmenetileg, a feltöltött szöveg meg kép is örökre elveszik. Így jártam ezzel az értékeléssel is.
Műfordítói szoborpark Kiskőrös - Külső képMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 55 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.