Ez nagyon tetszik

Műfordítói szoborpark KiskőrösMűfordítói szoborpark Kiskőrös a térképen

Kihagyhatatlan 2023. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. március 27.
(Csak egy kis figyelmeztetés másoknak. Már többször előfordult velem, hogy közvetlenül éjfél után írtam értékelést vagy töltöttem fel képeket, valószínűleg akkor kezd indexelni az ittjartam szervere, és el is tűnik a weblap átmenetileg, a feltöltött szöveg meg kép is örökre elveszik. Így jártam ezzel az értékeléssel is.) Szóval, akkor újra megpróbálom leírni rövidítve, amit előzőleg. Nagyon tetszik a műfordítók arcsora, igazán örülök, hogy csodálatos költőnk gondolatai eljutottak a világ számos pontjára, átírva, lefordítva, színezve más népek kultúráját is. És örülök, hogy ezt itt demonstrálják is. Nem tudom, hogy mindenkinek ugyanazt mondja-e a "szent világszabadság", de őszintén remélem egy kicsit, hogy igen. És ebben a gyomorforgatóan visszatetsző korban, amikor országunk propagandája éppen más népek ellen táplál hullámokban gyűlöletet, uszít rendületlenül, üde öröm a sok ország képviselőit itt együttlátni, lelkileg kézenfogva, üzenve, együttgondolkodva, jó ügyeket terjesztve.
Műfordítói szoborpark Kiskőrös - Külső képMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - EgyébMűfordítói szoborpark Kiskőrös - Egyéb
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények