DEndre: Továbbra is erős 4 pont - Sóstó Csárda Kiskunhalas

1. helyezett a 11 kiskunhalasi étterem közül

2060 étteremértékelés 1262 hasznos szavazat

Továbbra is erős 4 pont

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
A Sóstói egy biztos pont Kiskunhalason. Pár éve már írtam róluk, idén tavasszal ismét beültünk ide az öcsémmel. Mindketten igyekeztünk visszafogni a kalóriabevitelt, így ettünk ketten egy adag halászlevet (pontyból, bajaiasan, 2000 ft), egy haltepertőt (1350) valamint egy túrós csuszát (1200). Lényegében jól is laktunk. A házi jellegű kenyér friss volt, ropogós héjú.
Borozni csak egyikünk borozhatott s az én voltam. Frittmann, Font és Koch borokat kínálnak főként decijét 300-350 ftért mérik. Fontot ittam, egyik kedvenc pincészetem.
Ismét jól éreztük magunkat ebben a 150 éves múltra visszatekintő csárdában. Ajánljuk másoknak is.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

6400 Kiskunhalas
Sóstó Fürdő

2018. május 25.
Haza úton szerettünk volna ebédelni, de az egyetlen útba eső, jó csárdába Akasztón be sem engedtek. De nemsoká ráleltünk erre a csárdára. Nagyon gyorsan kiszolgáltak, pedig sülteket kértünk. Bőséges és ízletes ételek. Hangulatos hely. Eztán ez lesz, ahová betérünk, ha arra járunk. Mindenki mást...

2017. június 24.
Családdal érkeztünk. Rögtön hoztak etetőszéket a kislányunknak. Ételek finomak, bőségesek voltak. Ár-érték arányban megfelelő hely. Figyelmes, kedves személyzet. Nem kellett sokat várni az étel elkészültére. Fogyasztás után jó volt kicsit sétálni a közeli Sóstón. Igazi csárda jellegű hely....