1. helyezett Kiskunhalas

Battonya
Létavértes

2060 értékelés
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
A Sóstói egy biztos pont Kiskunhalason. Pár éve már írtam róluk, idén tavasszal ismét beültünk ide az öcsémmel. Mindketten igyekeztünk visszafogni a kalóriabevitelt, így ettünk ketten egy adag halászlevet (pontyból, bajaiasan, 2000 ft), egy haltepertőt (1350) valamint egy túrós csuszát (1200). Lényegében jól is laktunk. A házi jellegű kenyér friss volt, ropogós héjú.

Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
Haza úton szerettünk volna ebédelni, de az egyetlen útba eső, jó csárdába Akasztón be sem engedtek. De nemsoká ráleltünk erre a csárdára. Nagyon gyorsan kiszolgáltak, pedig sülteket kértünk. Bőséges és ízletes ételek. Hangulatos hely. Eztán ez lesz, ahová betérünk, ha arra járunk. Mindenki mást kért. de egyszerre hozták ki. Ajánlom mindenkinek.

Izabellaa TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 24.
Családdal érkeztünk. Rögtön hoztak etetőszéket a kislányunknak. Ételek finomak, bőségesek voltak. Ár-érték arányban megfelelő hely. Figyelmes, kedves személyzet. Nem kellett sokat várni az étel elkészültére. Fogyasztás után jó volt kicsit sétálni a közeli Sóstón. Igazi csárda jellegű hely. Személyzet nem tolakodó. Kellemesen eltöltöttük itt az időnket.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
Többször jártunk már itt,az ételek nagyon kiadósak,és finomak,házias ízek. A kiszolgálás tökéletes.Bármilyen különleges kérésnek eleget tesznek.Ebéd közben is megkérdezik szükségünk van-e valamire,ízlik-e az étel stb......... Nagyon hangulatos helyen van, szívesen visszamegyünk bármikor . Kedvező akciók vannak,és házhoz szállítást is vállalnak.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5.
Rendszeresen jarunk ide. Hol csak kettesben a felesegemmel maskor meg az egesz csalad. Minden alkalommal a maximalis figyelmet kapjuk. Az etelek kivetel nelkul izletessek finomak... nagyon jok es kedvezoek a havi akciok... hangulatos kelemes hely... szivesen visszamegyunk barmikor...
Gyôr

2015. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
Szállodai tájékoztatás alapján Kiskunhalas legjobb étterméről van szó. Többen voltunk, csak az én élményemet írom: a mozzarellás csirke 3/4-e megmardt, mert gyakorlatilag nem volt íze az ételnek. A felszolgáló szó nélkül vitte is el, nem volt túlzottan kíváncsi rá, hogy miért maradt meg ennyi. Amúgy a személyzet negyon kedves, a hely is rendben van, csak ez a csirke nem sikerült most.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
Férjemmel rendszeresen itt ünnepeljük a házassági évfordulónkat. A csárda maga nagyon szép, rendezett. A kiszolgálás mindig gyors, szakszerű és roppant udvarias volt. Az ételek közül én a marhasteak-et választottam, férjem a halas ételeket szokta előnyben részesíteni. Nagyon finom volt mindkettő, és az adagok is épp akkorák, hogy nem hagytunk semmi maradékot, mégis jóllaktunk.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban itt ünnepeltük a nagymamám születésnapját 9 fővel. A személyzet hihetetlenül figyelmes és segítőkész. Előre foglaltunk egy kinti asztalt, de mivel reggel kicsit fújt a szél felhívtak minket, hogy nem szeretnénk-e inkább egy benti asztalt. Vihettünk tortát és mikor azt a pincér kihozta, megbeszélés nélkül lejátszották a Boldog Születésnapot számot.

rigop TOP fotófeltöltő
2014. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 8.
A csárdában egy céges gasztro rendezvényt tartottunk, mivel pont félúton volt a két település között. Kaptunk egy különtermet, ami jól el volt szeparálva, így nem tartottuk fel a vendégeket. A pincérek alapvetően kedvesek, az étel finom. Egyedüli problémánk az volt, hogy a svédasztalos felszolgálás során egy sötét, világítás nélküli oldalra tették a pultot, így nem lehetett látni, hogy mit szed az ember.
Mezôkövesd
Létavértes

2060 értékelés
2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem biztos, hogy jót tesz egy helynek, ha túldicsérik. Így járt a Gyradiko, a Bors, s még sorolhatnám. Az ember elmegy s azzal jön el, hogy nem is annyira jó, mint mondják. Holott, ha beül minden előismeret nélkül, elégedetten távozik. Így jártunk mi is a Decanter magazin által 92 ponttal jutalmazott Sóstói csárdával. 92 pont a 100-ból? Ne vicceljünk!

Legnépszerűbb csomagok Kiskunhalason és környékén
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 20.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2019.12.22.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2018.10.22.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, korlátlan fehér fröccs és citrus limonádé fogyasztással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.30.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
1-3 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, aroma masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.14. - 2018.12.22.
Tó Szálló
Dunapataj
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.075,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal,internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.11.30.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.01.31.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Duna Wellness Hotel
Baja
3 nap/2 éjszaka 9.748,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.12.31.
Zsófia Panzió
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nyárfás Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Kiskunhalas környékén
Colosseum Wellness Hotel Kiskunhalas
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Őszi árzuhanás Kecskeméten (min. 2 éj)

Sóstó Csárda KiskunhalasX