6400 Kiskunhalas, Sóstó Fürdő

Szállások Kiskunhalas városában
Wellness csomagok Kiskunhalas városában

Sóstó Csárda Kiskunhalas vélemények

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Helybéliként persze nem szeretném túlértékelni a helyet de az utóbbi pár évben kb huszon akárhányszor voltam voltunk sosem csalódtam. Volt ebben elvitel is de az is megfelelően elcsomagolva díszítve az ételek. Legtöbbször sóstó tálat kértünk annyit kaptunk hogy másnapra is elég volt, mindig friss. A leves amit nem tudnak elrontani az pedig az újházi tyúkhús leves nagyon szeretjük.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
A Sóstói egy biztos pont Kiskunhalason. Pár éve már írtam róluk, idén tavasszal ismét beültünk ide az öcsémmel. Mindketten igyekeztünk visszafogni a kalóriabevitelt, így ettünk ketten egy adag halászlevet (pontyból, bajaiasan, 2000 ft), egy haltepertőt (1350) valamint egy túrós csuszát (1200). Lényegében jól is laktunk. A házi jellegű kenyér friss volt, ropogós héjú.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
Haza úton szerettünk volna ebédelni, de az egyetlen útba eső, jó csárdába Akasztón be sem engedtek. De nemsoká ráleltünk erre a csárdára. Nagyon gyorsan kiszolgáltak, pedig sülteket kértünk. Bőséges és ízletes ételek. Hangulatos hely. Eztán ez lesz, ahová betérünk, ha arra járunk. Mindenki mást kért. de egyszerre hozták ki. Ajánlom mindenkinek.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 24.
Családdal érkeztünk. Rögtön hoztak etetőszéket a kislányunknak. Ételek finomak, bőségesek voltak. Ár-érték arányban megfelelő hely. Figyelmes, kedves személyzet. Nem kellett sokat várni az étel elkészültére. Fogyasztás után jó volt kicsit sétálni a közeli Sóstón. Igazi csárda jellegű hely. Személyzet nem tolakodó. Kellemesen eltöltöttük itt az időnket.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
Többször jártunk már itt,az ételek nagyon kiadósak,és finomak,házias ízek. A kiszolgálás tökéletes.Bármilyen különleges kérésnek eleget tesznek.Ebéd közben is megkérdezik szükségünk van-e valamire,ízlik-e az étel stb......... Nagyon hangulatos helyen van, szívesen visszamegyünk bármikor . Kedvező akciók vannak,és házhoz szállítást is vállalnak.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5.
Rendszeresen jarunk ide. Hol csak kettesben a felesegemmel maskor meg az egesz csalad. Minden alkalommal a maximalis figyelmet kapjuk. Az etelek kivetel nelkul izletessek finomak... nagyon jok es kedvezoek a havi akciok... hangulatos kelemes hely... szivesen visszamegyunk barmikor...
Gyôr

2015. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
Szállodai tájékoztatás alapján Kiskunhalas legjobb étterméről van szó. Többen voltunk, csak az én élményemet írom: a mozzarellás csirke 3/4-e megmardt, mert gyakorlatilag nem volt íze az ételnek. A felszolgáló szó nélkül vitte is el, nem volt túlzottan kíváncsi rá, hogy miért maradt meg ennyi. Amúgy a személyzet negyon kedves, a hely is rendben van, csak ez a csirke nem sikerült most.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 12.
Férjemmel rendszeresen itt ünnepeljük a házassági évfordulónkat. A csárda maga nagyon szép, rendezett. A kiszolgálás mindig gyors, szakszerű és roppant udvarias volt. Az ételek közül én a marhasteak-et választottam, férjem a halas ételeket szokta előnyben részesíteni. Nagyon finom volt mindkettő, és az adagok is épp akkorák, hogy nem hagytunk semmi maradékot, mégis jóllaktunk.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban itt ünnepeltük a nagymamám születésnapját 9 fővel. A személyzet hihetetlenül figyelmes és segítőkész. Előre foglaltunk egy kinti asztalt, de mivel reggel kicsit fújt a szél felhívtak minket, hogy nem szeretnénk-e inkább egy benti asztalt. Vihettünk tortát és mikor azt a pincér kihozta, megbeszélés nélkül lejátszották a Boldog Születésnapot számot.

rigop TOP fotófeltöltő
2014. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 8.
A csárdában egy céges gasztro rendezvényt tartottunk, mivel pont félúton volt a két település között. Kaptunk egy különtermet, ami jól el volt szeparálva, így nem tartottuk fel a vendégeket. A pincérek alapvetően kedvesek, az étel finom. Egyedüli problémánk az volt, hogy a svédasztalos felszolgálás során egy sötét, világítás nélküli oldalra tették a pultot, így nem lehetett látni, hogy mit szed az ember.

Legnépszerűbb csomagok Kiskunhalason és környékén
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.22.
Zsófia Panzió
2019.06.19. - 2020.06.19.
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 5.267,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.12. - 2020.01.01.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.23. - 2019.12.21.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 12.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, fitnesz gépek és TRX terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.09.30.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.19. - 2019.10.31.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 12.888 - 12.969,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2021.04.21.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.12.31.
Sport Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.22. - 2019.12.31.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.18. - 2019.08.31.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2021.04.21.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.01.01.

Szállodák Kiskunhalas környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Kiskunhalas
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Colosseum Wellness Hotel Kiskunhalas
Kedvezményes napok Kalocsán 2=3
Lovas élmények az Alföldön (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Sóstó Csárda KiskunhalasX