Aqua Hotel Kistelek Kistelek

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
2 éjszakát töltöttünk a szállodában baráti társasággal. remekül éreztük magunkat, a személyzet fantasztikus, nem tudtunk olyat kérni, amit nem teljesítettek volna azonnal. A reggeli először szegényesnek tűnt, mert a szállodában csak kevesen voltunk, de amint rákérdeztünk, hogy kaphatunk-e meleg ételt is szinte pillanatok alatt előteremtették a csodálatos szalonnás rántottát!
2022. augusztus 1.a párjával járt itt
A szálloda a város központjában van,a főtér épületei és a hotel is érdekes stílusban épült,virágokkal,szökőkutakkal díszített. Nekünk tetszett. Jó volt, hogy közvetlen az átjárás a fürdőbe,ami praktikus volt,tiszta,nem volt tumultus. Az étkezés választéka is megfelelő volt. A személyzet kedves,közvetlen.
2022. január 31.a párjával járt itt
Kedves Aqua Hotel dolgozók! Nagyon köszönjük az elmúlt hétvégét. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet nagyon kedves volt és mindennel meg voltunk elégedve. Kisteleken belül nagyon jó az elhelyezkedése. Kedvencünk a szemben lévő bowling-biliárd volt. A wellnessel is teljesen elégedettek voltunk.
2022. január 14.a párjával járt itt
Személyzet kedvességét,a finom ételeket, a kiváló masszázst dicsérném.A szép wellnes élvezetét rontotta hogy szinte egésznap iskolás csoportok foglalták le a nagyrészét és ahogy ez lenni szokott ott ahol 30 főnyi gyerek élvezi a vizet ott nincs csend és nyugalom.Aki nyugalomra vágyik annak talán érdemesebb hétvégén menni.
2021. november 12.a párjával járt itt
2 DOLOG VOLT AMI NEM TETSZETT, NAGYON NEM. én a párommal pihenni, mentünk de, a reggeli 7-töl 8 óráig az uszodába érkező gyerekek zsivajától 7 órakor fel kellet kelni ! Ha 4 óra után lementünk a fürdőbe, olyan ricsaj várt a sok gyerek miatt, hogy ott pihenni nem lehet Ha esetleg a prospektusban jelezték volna, hogy itt úszó oktatás folyik, lehet hogy sok idősebb vendég átgondolta volna a pihenését. A szállással és az ellátással semmi gond nem volt .
2021. október 21.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves volt,az ételek finomak voltak. A fürdő szuper. Az ágy nagyon kényelmes volt. Amit hiányoltam, hogy az asztalokon nem volt lehetőség az esetleges hulladék elhelyezésére(asztali szemetes). A szobák falai vékonyak,kicsit hangosabban beszélő szomszéd minden szavát hallani lehetett.
2021. október 20.a párjával járt itt
A 211-es szoba a II. emeleten a fűtést elosztó rendszer helyisége mellett volt és a szivattyú (keringető szivattyú ) zaja áthallatszott a szobánkba. Ezt a tulajdonos nagyon egyszerűen ki tudná küszöbölni a falat leszigetelné egy 3-5cm es hungarocellel és átfestené. Ez egy csekéj beruházás lenne. Erről a kellemetlenségről előre tájékoztathattak volna.
2021. szeptember 28.egyedül járt itt
A szálloda és a környezete tiszta volt.A svédasztal választéka kicsit egyhangú volt de az alföldi ízek kárpótoltak.A környék látnivalói elérhető távolságban vannak.
2021. szeptember 18.a párjával járt itt
Remek hely:a hotel,a környező települések ,sok a látnivaló,lehet programokat szervezni. Kedves a fogadtatás és a kiszolgálás,a wellness nagyon jó,tisztaság és fertőtlenités tökéletes,egy este szinházban voltunk és egy komplett vacsora várt a szobánkban Köszönjük!
2020. szeptember 19.a párjával járt itt
-már ötödik alkalommal szálltunk meg itt, tehát kb. tudtuk, mire számíthatunk! De most,-az eddigiekkel ellentétben,-a 2. emeleten volt a szobánk, ahova a hetven év feletti páromnak megerőltető volt a napi sokszori le-fel lépcsőzés! A szobánk szűkös volt, és, mindössze 1 db. szék állt rendelkezésre!