Aqua Hotel Kistelek Kistelek

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

Kiváló 2020. augusztus 29.a párjával járt itt
A sok kifakult művirág helyett jobban mutatnának az élővirágok, főleg a fürdőben. Ott még a párás levegő kedvezően is hatna, ha azok a virágok valódiak lennének. A szobában a parányi méretű televíziót, csak elé ülve lehet látni rendesen. A fürdőben nincs megoldva a mozgáskorlátozottak részére a medence megközelítése.
2020. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Ne várj luxust, de ár-érték arányában tiszta és kulturált. Néhol kicsit kopottas, de ez csak a látványon ront egy kicsit. Kényelmes ágy, mini hűtőszekrény /üdítő és pár apróság befér/, légkondi és fürdőszoba. Az ételek kifejezetten finomak voltak, nincs bő választék, de mindenki talál magának valót.
Kiváló 2020. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A szállás és az ételek is maximálisan jók voltak nem is beszélve a személyzetről! Ilyen figyelmes és kedves dolgozókkal sehol sem találkoztunk még!!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönjük szépen még egyszer nektek:)
Hajmásy család
2019. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
A szoba felszereltsége megfelelő volt. Sajnálattal tapasztaltuk, hogy a fürdőszoba takarítása nem éppen volt megfelelő. A zuhanyzó körül penészes volt csempe, a zuhany konzolt nem lehetett használni, a mosdó csaptelepről hiányzott a szűrő és nagyon vízköves volt. Az ételek elfogadhatók voltak, csak szélesíteni kéne a választékot. A személyzet viszont nagyon kedves és segítőkész volt.
2019. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Jó volt a fürdő,szállás épületen belül. Étkezés(vacsora) házias kiváló ízek(szódabikarbóna szükséges ). Hús imádóknak szentély a hely. A masszőrök kiválóak. Az ágyak (amin mi aludtunk derék fájósoknak nem ajánlott). Vizes ruha ,törülközőknek jó volna szárító alkalmatosság. Sokszor betévedő repülő rovarok ellen VÉDEKEZÉS!
2019. július 19.családjával járt itt
A szállás közvetlen a fő út mellett található. A szállás maga nem rossz. A 2. emeleten kaptunk légkondicionált szobákat, melynek nagy hasznát vettük, csak a fránya lift hiányzott. A személyzet nagyon kedves, segítőkész! A reggelit kicsit bővíteni kellene,a félpanziós ellátás színvonalas volt. A fürdő a maximális szolgáltatást nyújtotta.
2019. július 19.gyerekekkel járt itt
Első alkalommal látogattunk a szállodába. Érkezéskor felemás érzéseink voltak. A másodikon, a tetőtérben kaptunk tiszta, légkondicionált szobát, az utóbbinak nagy hasznát vettük. Sajnos a felvonó az építéskor elmaradt, így a négy fős család "felcuccolása" a - kicsit keskenyebbre sikerült - lépcsőn "jó edzés". . .
Kiváló 2019. június 27.a párjával járt itt
Első alkalommal voltunk a szállodában.Aki nyugodt pihenésre vágyik és a gyógyvíz jótékony hatásait szeretné kipróbálni mindenképpen csak ajánlani tudom.Barátságos környezet, segítőkész személyzet!
Kiváló 2019. június 11.a párjával járt itt
A személyzet kedvessége, segítsége kiemelkedő. A szobák kényelmesek, az ételek finomak. A fürdő jó, még hétvégén is kevesen voltak. Szívesen ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2019. május 20.egyedül járt itt
egyedül utaztam, meg voltam elégedve a szobával, a személyzet nagyon kedves, udvarias volt, jól éreztem magam. Igénybe vettem a fürdő szolgáltatásait. Kellemes volt a fürdőzés. Nagyon jó volt a masszás is. Remek volt.