Aqua Hotel Kistelek Kistelek

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2014. szeptember 23.a párjával járt itt
Kalocsáról hazafelé jövet még megálltunk Kistelken, itt szállunk meg a Aqua Hotelben. Mozgáskorlátozott szobát kapunk, holott nem vagyunk mozgáskorlátozottak. Az ágy nagyon kényelmes, a szoba hatalmas volt. A bádoglemezes tető, mely az ablakunk alatt volt, szolgált
némi zajjal a hajnalban kezdődött esőzés miatt, de nem volt vészes.
Aqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - BelsőAqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - SzobákAqua Hotel Kistelek Kistelek - WellnessAqua Hotel Kistelek Kistelek - WellnessAqua Hotel Kistelek Kistelek - SzobákAqua Hotel Kistelek Kistelek - SzobákAqua Hotel Kistelek Kistelek - SzobákAqua Hotel Kistelek Kistelek - Külső képAqua Hotel Kistelek Kistelek - Külső képAqua Hotel Kistelek Kistelek - Egyéb
Átlagos 2014. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
A hotel könnyen megtalálható, szép. A parkokolás ingyenes. Mi a csillagszobát kaptuk, ahol éjjel látni a teljes égboltot. Két szobából állt, az egyikből nyílt a másik. Az ágy nekünk abszolút nem volt kényelmes, a legpuhább matraccal volt, így befekvés után sem forogni, sem felkelni nem tudtunk, csak ha előbb a földre kerülünk valahogy.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Kedves kellemes Hotel.
2014 június.
Kényelmes ágy ,finom ételek nagyon kedves személyzet. Igaz mikor mi voltunk nem volt zsúfoltság . A fürdő is tiszta és barátságos, kicsi de mégsem volt zsúfolt. Jó kirándulási pont. Máskor is megyünk szívesen ajánlom mindenkinek. Innen mentünk Ópusztaszerre amit szintén mindenkinek ajánlok.
Vali.
Aqua Hotel Kistelek Kistelek - Környék
2014. augusztus 20.családjával járt itt
Kedves, hangulatos hotel, finom a pizza, nagyon kényelmes, puha az ágy. Kedvesek, segítőkészek a recepciósok. A pincérek közül az étteremvezető kellemes, illedelmes ember, a többi felszolgáló is kedves volt. Sajnos sok munkára kevesen vannak, fáradt a személyzet, ez érezhető némileg a kiszolgáláson.
Kiváló 2014. március 20.gyerekekkel járt itt
Mi jól éreztük magunkat, a szálloda nagyon szép, tiszta, rendezett. Aranyos, udvarias kiszolgáló személyzet. Mindenki kedves, udvarias volt. Használhattuk a nagyon szép wellness részleget. Ami tiszta - szép volt. Az étterem - a kiszolgálás minden igényünket kiszolgálta, bőséges- finom reggelit kaptunk.
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Jól éreztük magunkat! A hotel kialakítása kényelmes, ízléses, modern. A személyzet szolgálatkész, az ételek finomak. Sajnos azonban mivel nagyon kevesen vannak, egyszerűen nem győzik a munkát. Élveztük a wellness-szolgáltatást! A közelben fekvő Ópusztaszerre kirándultunk kerékpárral. Összességében érdemes az Aqua Hotelben tölteni pár napot, köszönjük!
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
2 éjszakát töltöttünk a szállodában baráti társasággal. remekül éreztük magunkat, a személyzet fantasztikus, nem tudtunk olyat kérni, amit nem teljesítettek volna azonnal. A reggeli először szegényesnek tűnt, mert a szállodában csak kevesen voltunk, de amint rákérdeztünk, hogy kaphatunk-e meleg ételt is szinte pillanatok alatt előteremtették a csodálatos szalonnás rántottát!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. november 5.a párjával járt itt
Jól felszerelt tágas, tiszta szoba+fürdőszoba, wifivel, légkondival. Napi egyszeri szabad átjárás a fürdőbe, ahol úszó-, élmény- és termálmedence, szauna és masszázs is van. Svédasztalos reggeli, éppen megfelelően nagy, minőségi választékkal. Délben menüt vagy étlapról ehettünk este étlaposan, megfizethető áron jót!