4,3

Napi ár félpanziós ellátással
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Horváth-Kert Vendéglő Kisújszállás vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
2023. május 7.a párjával járt itt
Még sosem voltunk ebédidőben Kisújon (erre felé így rövidítik), ezért előzőleg itt tájékozódtam a lehetséges helyekről, de azért amikor megérkeztünk, a főtéren megkérdeztünk egy helybéli hölgyet is, melyik éttermet javasolja. Nos, mondott mást is, de elsősorban a Horváth Kert Vendéglőt ajánlotta.
Horváth-Kert Vendéglő Kisújszállás - EgyébHorváth-Kert Vendéglő Kisújszállás - Egyéb
2022. január 17.a párjával járt itt
Ebédelni voltunk, az adagok bőségesek és nagyon finomak!
Udvarias kiszolgálás.
Bátran ajánlom!!
Kiváló 2018. február 3.családjával járt itt
Tegnap voltunk ebédelni a vendéglőben, idős szüleimmel. Az asztalt előre foglaltuk, minden rendben volt. A személyzet segítőkész és udvarias. Az adagok mennyisége minden várakozást felülmúlt. A maradékot elcsomagolták. Lehet, hogy ettem már finomabbat vaahol máshol, de ár-érték arányban biztosan a verhetetlenek között van. Jó szívvel tudom ajánlani minden arra járónak.
Átlagos 2017. január 15.a párjával járt itt
Az étterembe lépve a pultos hölgy egy hatàrozott kéz mozdulattal jelezte merre talàlunk szabad asztalt. Előételnek Tatar beafsteak-et rendeltünk. A hús nem volt megdaràlva normàlisan így 5 forintos méretű cafatok voltak benne. Ízre nem volt rossz. A főételemmel nem volt gond a férjemével annàl több.
2017. január 10., kollégákkal járt itt
Házias ételekkel várják a betérő vendégeket. A két helyiségben, egy kisebb különteremben és egy nagy összenyitható teremben az ebédelni vágyók mellett rendezvényeket is ki tudnak szolgálni. Menüválasztásos ebéd mellett az étlapról választott ételeket is gyorsan elkészítik. Kiszolgálják a speciális igényű - gluténmentes, laktózmentes - vendégeket is.
Kiváló 2016. július 16.a párjával járt itt
A net-ről néztem ki a helyet, mondván egy ebédre pont jó lesz. Pont egy kétrendezvényes - teltházas napot sikerült kifogni, de ez nem volt zavaró és sok más hellyel ellentétben nem érződött a kiszolgáláson sem. Viszont ennek okán már csak a kerthelységben tudtak szabad asztalt biztosítani - ami számunkra tökéletesen megfelelt.
Kiváló 2016. július 1.gyerekekkel járt itt
Nagyfiammal jártunk az Étteremben pár nappal ezelőtt. Megtetszett az igazi mezővárosi hangulat, a kerthelyiség. A bizalmat csak fokozta, hogy elég nagy volt a forgalom. A legtöbben - lévén a déli órákban látogattunk oda - a menüt vették és ették. Elégedetlen vendéget mi nem láttunk. Mi egy étlapról rendelhető levest és desszertet választottunk.