Többet kaptam, mint vártam!

Forrás Hotel KomáromForrás Hotel Komárom a térképen

Kiváló 2023. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2023. július 13.
Nem mi választottuk a hotelt, barátaink foglalták részünkre a szállást.
Egy születésnapi rendezvény miatt utaztunk az ország keleti feléből Komáromba.
Úgy gondoltuk bármilyen egyszerű is, csak aludni kell, arra pedig jó lesz jó lesz a 3*-os hotel.
Ehhez képest tiszta, barátságos szobák fogadtak, a klímák újszerűek, kitűnően működtek.
A fürdőszoba, a törölközők hófehérek, az ágy is kényelmes volt. Viszonylag nagy tv, sok csatorna állt rendelkezésre. Az alkalmazottak kedvesek, segítőkészek voltak. Az ár is barátinak mondható.
A svédasztalos reggelinél volt minden amire úgy általában szükségünk van.
Annyiban különbözött egy 4*-os hoteltől, hogy nem volt lift, és vacsora lehetőség, mivel nincs konyhája a kis hotelnek.
Az éjszakák számával megegyező számú belépést biztosítottak a szomszédos fürdőbe, ahol hétvégén rengetegen voltak, hiszen jó idő és szünidő volt már, de hétköznap nagyon kellemes volt a fürdő.
Rendelkezésre állt: úszó,-gyermek,-wellness és gyógymedencék is.
Jó szívvel ajánlom másoknak is, akik egy költséghatékony kis hotelben, s a szomszédos fürdőben szeretnének néhány napot eltölteni.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Forrás Hotel Komárom - Külső képForrás Hotel Komárom - BelsőForrás Hotel Komárom - BelsőForrás Hotel Komárom - BelsőForrás Hotel Komárom - VendéglátásForrás Hotel Komárom - VendéglátásForrás Hotel Komárom - VendéglátásForrás Hotel Komárom - VendéglátásForrás Hotel Komárom - VendéglátásForrás Hotel Komárom - BelsőForrás Hotel Komárom - BelsőForrás Hotel Komárom - FürdőszobaForrás Hotel Komárom - SzobákForrás Hotel Komárom - EgyébForrás Hotel Komárom - SzobákForrás Hotel Komárom - KörnyékForrás Hotel Komárom - KörnyékForrás Hotel Komárom - Medence/kertForrás Hotel Komárom - Medence/kertForrás Hotel Komárom - Medence/kert

Forrás Hotel további értékelései

2016.05.17a párjával
Meglátogattuk a komáromi gyógyfürdőt és a Hotel Forrás-ra esett a választásunk. Kellemes kis hotel, kedves személyzettel, finom, változatos és bőséges reggelivel. A legjobb dolog, hogy közvetlenül át lehet menni a gyógyfürdőbe ami a szálloda vendégeinek ingyenes. A mi szobánk konkrétan a fürdő...
2016.02.10egyedül
Udvarias, segítőkész személyzet. Munka utáni pihenésre kiváló. Ár/érték arány jó. Tiszta szobák.
2015.07.13a párjával
Egy három éjszakás négy napos hétvégét töltöttünk a párommal a szállodában, nagyon kulturált , figyelmes, mindenre odafigyelő személyzet felügyelete mellett. Svédasztalos reggeli ,mely minden igényt kielégítő volt. A szállodából egyből kijárat vezet a medencékhez, melyet mindenki igényeihez...
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom