Vadvirág Vendéglő Komló

Vadvirág Vendéglő Komló
Vadvirág Vendéglő KomlóVadvirág Vendéglő Komló
Vadvirág Vendéglő KomlóVadvirág Vendéglő Komló

Vadvirág Vendéglő Komló bemutatkozása

Családias hangulatú éttermünk Komlón, erdős területen, három városrész között, a sikondai üdülőövezet felé vezető út mellett található.
SZÉP Kártyát, Erzsébet-utalványt és számos étkezési csekket elfogadunk. Fogyasztó vendégeink részére ingyenes a WiFi.
Éttermünk lakodalmak és egyéb rendezvények lebonyolítását is vállalja.

Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Vadvirág Vendéglő Komló vélemények

Kiváló 2022. augusztus 29.családjával járt itt
Kellemes, Szimpatikus kis étterem, szép-nyugodt helyen, a város peremén! Az autóút viszonylag közel van, (mint a legtöbb étteremnél), de csekély nem zavaró forgalommal, és a levegőben sem érezni! Minket egyáltalán nem zavart!
Kiváló 2018. november 21.a párjával járt itt
A Misinát látogattuk meg, ahol már beköszöntött a tél. Megbeszéltük a párommal, hogy ebben a zimankós időjárásban , mivel dél felé járt az idő, jól esne egy forró leves. Komló felé tartottunk, így természetes volt, hogy az oldalon már többek által ajánlott Vadvirág éttermet célozzuk meg a leves-ebéd elfogyasztási helyéül.
Kiváló 2018. július 11.gyerekekkel járt itt
Az épület külseje alapján nem fűztem hozzá sok reményt. Előzetes kutatások alapján még is ez az étterem kapta a legtöbb jó értékelést a környéken, így ide mentünk. Az ebéd után kellemeset csalódtam. A pincérek udvariasak, kedvesek, közvetlenek . Az ételek finomak, szépen tálalva, díszítve. A fatányéros nagyon finom volt. Mindenkinek ajánlom, aki arra jár!
Vadvirág Vendéglő Komló - Étel/ital
Kiváló 2018. június 23.a párjával járt itt
Hangulatos ízléses szép a látvány, amikor bemész az étterembe. A személyzet gyors, figyelmes és kedves. Az ételek nagyon finomak és bőségesek a tálalás mutatós és szép. a választék sok, így mindenki megtalálhatja az ízlésének valót. A limonádéjuk is kíváló! Negatív véleményt nem tudok irni, őszintén ajánlom mindenkinek, aki erre jár. Mi máskor is fogunk itt enni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Hétvégét Sikondán töltöttünk,de mivel untunk magunkat a szállodában,elindultunk kirándulni. A csavargás végére megéheztünk és megleptük magunkat egy finom ebéddel a Vadvirág étteremben,amit itt találtunk ezen az oldalon. Bár egy értékelés volt csupán,utánaolvastunk és csak jókat irtak.
Kiváló 2013. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretném megköszönni amit kaptunk az étteremben mert ritka az ilyen kedves kiszolgálás, a menü is nagyon finom és kiadós volt. Köszönöm az alkalmazottak kedvességét és szolgálat készségét. Nem először jártunk ott és az egész családom , sőt még a Németországi vendégünk is nagyon meg volt elégedve az étel mennyiségével és az ízekről nem is beszélve. KÖSZÖNÖM.
Vadvirág Vendéglő Komló a térképen
7300 KomlóMecsekfalui út 1. /Vadvirág utca 4 ,regisztráció alatt/
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo