stupek: hátha szerencséjük van - Gyöpi Panzió étterme Környe

1. helyezett a 3 környei étterem közül

hátha szerencséjük van

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem akartunk otthon vacsorázni egy hosszú utazás után, ezért féluton megálltunk itt. Érdekes módon a hely üres volt, a terem közepén esküvői készülődés, díszítgetés, de most még csak du 4 óra volt, sehol senki, a zártkörű tábla sem volt kint. A pincér egy másik terembe kísért, semmi ajánlás, csak az étlapot hozta, ment tovább. Bár vacsoráztunk, de valami hiányzott. Az érzés, hogy jó helyen vagyok, az érzés, hogy foglalkoznak velem, a mosolygás, stb. Csak leültünk, kiszolgáltak és fizettünk azt mentünk. Talán az esküvői készülődés kötött le mindenkit? Ilyenkor miért nem írják ki, hogy zárva, vagy zártkörű? De ha már nyitva van, miért bánnak megtűrt vendégként a betévedt vendéggel?
Étterem 3-as, kiszolgálás 1-es, ár / adag 3-as.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni stupek felhasználót?    Igen

2851 Környe
Sportpálya

2018. július 12.
Családi ünnepséget tartottunk 40 fővel. Gyors,illedelmes kiszolgálás,tisztaság,hideg sörválaszték. Teremben ügyes asztalelhelyezés,volt hely az unokáknak a modern táncuk bemutatására,vendégeknek tánc lehetőség. Jól éreztük magunkat,máskor is eljönnénk,pl. a 100 évesre ! Kellemes...