2851 Környe, Sportpálya

Wellness csomagok Környe városában

Gyöpi Panzió étterme Környe vélemények

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnepséget tartottunk 40 fővel. Gyors,illedelmes kiszolgálás,tisztaság,hideg sörválaszték. Teremben ügyes asztalelhelyezés,volt hely az unokáknak a modern táncuk bemutatására,vendégeknek tánc lehetőség. Jól éreztük magunkat,máskor is eljönnénk,pl. a 100 évesre ! Kellemes környezet,játszótér ugrásnyira. Ingyenes parkolás. Kilátás a tóra ,vértes hegységre.

2018. januárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. január 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem avítt, szocreál berendezés, némi giccsel fűszerezve, "hullaházi" félhomállyal.

Unalmasan átlagos ételek, izgalmasan felülárazva. A főnökasszony modortalan, barátságtalan, köze nincs a vendéglátáshoz és ezen sajnos az olykor igyekvő személyzet sem tud változtatni.
Elkerülendőnek tartom az éttermet.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Többször voltunk már ebben az étteremben, amit jó szívvel ajánlok mindenkinek. Az ételek nagyon finomak és bőségesek, a kiszolgálás kedves és gyors,
az étterem tiszta. A mátrai borzas isteni finom, sehol nem ettem még ilyen finomat :)
Az étteremnek van egy különleges hangulata, régies bútorok vannak benne, ami egy kicsit sötétté teszik a helyet, de ez szerintem nem von le az értékéből.
Tatabánya

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem akartunk otthon vacsorázni egy hosszú utazás után, ezért féluton megálltunk itt. Érdekes módon a hely üres volt, a terem közepén esküvői készülődés, díszítgetés, de most még csak du 4 óra volt, sehol senki, a zártkörű tábla sem volt kint. A pincér egy másik terembe kísért, semmi ajánlás, csak az étlapot hozta, ment tovább. Bár vacsoráztunk, de valami hiányzott.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 14.
Ebédelni mentünk a családommal Anyák-napján. A pinérek kedvesek,udvariasak voltak. Az étlap választéka bőséges volt,az ételeket hamar kihozták,nagyon finomak voltak. Az ár-érték arány szerintem a helynek megfelelő volt. Ajánlom másoknak is. Az étterem berendezése,bútorzata kicsit felújításra szorulna,viszont jó időben kihasználható a hatalmas a fedett terasz része.

Legnépszerűbb csomagok Környén és környékén
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
4 nap/3 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2020.08.20. - 2020.08.23.
Hotel Gottwald
Tata
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2019.12.20.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.28. - 2020.10.24.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.414 - 11.045,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.10.25. - 2019.12.31.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.

Szállodák Környe környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Környe
Velence Resort & Spa Környe
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Hunguest Hotel Bál Resort Környe
Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos...
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Hétköznapi szieszta (min. 3 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)

Gyöpi Panzió étterme KörnyeX