2851 Környe, Sportpálya

Wellness csomagok Környe városában

Gyöpi Panzió étterme Környe vélemények

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnepséget tartottunk 40 fővel. Gyors,illedelmes kiszolgálás,tisztaság,hideg sörválaszték. Teremben ügyes asztalelhelyezés,volt hely az unokáknak a modern táncuk bemutatására,vendégeknek tánc lehetőség. Jól éreztük magunkat,máskor is eljönnénk,pl. a 100 évesre ! Kellemes környezet,játszótér ugrásnyira. Ingyenes parkolás. Kilátás a tóra ,vértes hegységre.

2018. januárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. január 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem avítt, szocreál berendezés, némi giccsel fűszerezve, "hullaházi" félhomállyal.

Unalmasan átlagos ételek, izgalmasan felülárazva. A főnökasszony modortalan, barátságtalan, köze nincs a vendéglátáshoz és ezen sajnos az olykor igyekvő személyzet sem tud változtatni.
Elkerülendőnek tartom az éttermet.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Többször voltunk már ebben az étteremben, amit jó szívvel ajánlok mindenkinek. Az ételek nagyon finomak és bőségesek, a kiszolgálás kedves és gyors,
az étterem tiszta. A mátrai borzas isteni finom, sehol nem ettem még ilyen finomat :)
Az étteremnek van egy különleges hangulata, régies bútorok vannak benne, ami egy kicsit sötétté teszik a helyet, de ez szerintem nem von le az értékéből.
Tatabánya

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem akartunk otthon vacsorázni egy hosszú utazás után, ezért féluton megálltunk itt. Érdekes módon a hely üres volt, a terem közepén esküvői készülődés, díszítgetés, de most még csak du 4 óra volt, sehol senki, a zártkörű tábla sem volt kint. A pincér egy másik terembe kísért, semmi ajánlás, csak az étlapot hozta, ment tovább. Bár vacsoráztunk, de valami hiányzott.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 14.
Ebédelni mentünk a családommal Anyák-napján. A pinérek kedvesek,udvariasak voltak. Az étlap választéka bőséges volt,az ételeket hamar kihozták,nagyon finomak voltak. Az ár-érték arány szerintem a helynek megfelelő volt. Ajánlom másoknak is. Az étterem berendezése,bútorzata kicsit felújításra szorulna,viszont jó időben kihasználható a hatalmas a fedett terasz része.

Legnépszerűbb csomagok Környén és környékén
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 59.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, borkóstolással, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.31. - 2021.01.03.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 22.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, gyertyafényes fürdőzéssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, késői bejelentkezéssel, ébresztéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.13. - 2020.12.10.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260 - 12.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.08.31.

Szállodák Környe környékén
Hotel Marina-Port Környe
A Hotel Marina Port légkondicionált szobáinak, minden igényt kielégítő konferenciatermeinek...
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Karácsonyi wellness (min. 2 éj)

Gyöpi Panzió étterme KörnyeX