2851 Környe, Sportpálya

Wellness csomagok Környe városában

Gyöpi Panzió étterme Környe vélemények

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnepséget tartottunk 40 fővel. Gyors,illedelmes kiszolgálás,tisztaság,hideg sörválaszték. Teremben ügyes asztalelhelyezés,volt hely az unokáknak a modern táncuk bemutatására,vendégeknek tánc lehetőség. Jól éreztük magunkat,máskor is eljönnénk,pl. a 100 évesre ! Kellemes környezet,játszótér ugrásnyira. Ingyenes parkolás. Kilátás a tóra ,vértes hegységre.

2018. januárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. január 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem avítt, szocreál berendezés, némi giccsel fűszerezve, "hullaházi" félhomállyal.

Unalmasan átlagos ételek, izgalmasan felülárazva. A főnökasszony modortalan, barátságtalan, köze nincs a vendéglátáshoz és ezen sajnos az olykor igyekvő személyzet sem tud változtatni.
Elkerülendőnek tartom az éttermet.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Többször voltunk már ebben az étteremben, amit jó szívvel ajánlok mindenkinek. Az ételek nagyon finomak és bőségesek, a kiszolgálás kedves és gyors,
az étterem tiszta. A mátrai borzas isteni finom, sehol nem ettem még ilyen finomat :)
Az étteremnek van egy különleges hangulata, régies bútorok vannak benne, ami egy kicsit sötétté teszik a helyet, de ez szerintem nem von le az értékéből.
Tatabánya

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem akartunk otthon vacsorázni egy hosszú utazás után, ezért féluton megálltunk itt. Érdekes módon a hely üres volt, a terem közepén esküvői készülődés, díszítgetés, de most még csak du 4 óra volt, sehol senki, a zártkörű tábla sem volt kint. A pincér egy másik terembe kísért, semmi ajánlás, csak az étlapot hozta, ment tovább. Bár vacsoráztunk, de valami hiányzott.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 14.
Ebédelni mentünk a családommal Anyák-napján. A pinérek kedvesek,udvariasak voltak. Az étlap választéka bőséges volt,az ételeket hamar kihozták,nagyon finomak voltak. Az ár-érték arány szerintem a helynek megfelelő volt. Ajánlom másoknak is. Az étterem berendezése,bútorzata kicsit felújításra szorulna,viszont jó időben kihasználható a hatalmas a fedett terasz része.

Legnépszerűbb csomagok Környén és környékén
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal vagy arcpakolással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.06. - 2020.12.22.
Hotel Kiss
Tata
3-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázs kuponnal, vársonézés kisvonattal, mesevetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.09.16.

Szállodák Környe környékén
Nereus Park Hotel Környe
A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Környe
Szilveszter
Félpénzes napok (min. 3 éj)
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel

Gyöpi Panzió étterme KörnyeX