Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg

a 34 kőszegi étterem közül
étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, családi
Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg
Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó KőszegIbrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg vélemények

Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Ha szereted a vadételeket, ne kísérletezz mással, menj az Ibrahim étterembe! Ajánlom, hogy kóstold meg a hortobágyi húsos palacsintát, utána rendelj tárkonyos vadragu levest, azután bármilyen, szarvasból, vaddisznóból készült ételt. Az ételek tálalása is különleges, de az étterem berendezése, hangulata is egyedülálló.
Kiváló 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
Fantasztikusan finom és kiadós adag ételek, kedves kiszolgálás, szép belső tér, hangulatos, előkelő étterem. Egyedüli nehézség a bankártyás fizetés hiánya, ami a mai világban szinte alapfelszereltség. Az étteremben továbbá még nem fogadják el az étkezési jegyeket és SZÉP kártyákat sem. De ezen kívül minden egyéb maximális dícséretet érdemel.