9730 Kőszeg, Fő tér 17.

Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg a térképen

Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg értékelése:

8. helyezett a 28 kőszegi étterem közül
150. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, vendéglő

Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg képei

Szállások Kôszeg városában
Wellness csomagok Kôszeg városában

Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg vélemények

Kieft TOP étteremértékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
Egy gyors ebédre ugrottunk be ide. A személyzet figyelmes és udvarias volt, elég gyorsan az asztalunkhoz találtak érkezést követően. Az ételek ízre megfelelőek voltak, bár némi díszítés lehetett volna. Az étterem belsője kellemesen barátságos. Igazi negatívum, hogy bankkártyával nem lehet fizetni. Ezt én a mai világban súlyos hiányosságnak tartom (emiatt vontam le a 4 csillagból egyet).
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Filozófiailag, vagy ha úgy tetszik, elvi síkon abszolút ellene vagyok az adalékanyagokkal felhabosított albán fagyinak, de az igazság az, hogy ezek sem mind egyformák. Amikor megvettem Kőszeg szívében az Ibrahim fagyizónak a mangó fagyiját, meg voltam győződve róla, hogy szintetikus ízt fogok érzeni, de nem így volt.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
2019. 05. 11-én délelőtt az étterem kinti teraszán kávéztunk. Nem volt teltház, a fele volt foglalt az asztaloknak. A fogyasztás után fizetni szerettünk volna többször szóltunk a pincéreknek, hogy fizetnénk, de ránk se hederitettek! 1/4 óra elteltével felálltunk, és bementünk a belső helyiségbe- ott volt a pénztárgép- és szóltunk, hogy már elfogyott a türelmünk.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Véletlenül tévedtünk be, több dolgot is szívesen kipróbáltam volna az étlapról, de hamburger és kávé mellett döntöttem, előbbit leghátul, elég extra környezetben, utóbbit elől, a kinti részen kaptuk. Belépve tök váratlanul ér a hátsó rész elegáns és modern kialakítása, és külön nagyon tetszett, hogy középen sötétben elbújva, hangulatos boxokban lehet ücsörögni.

Rózsa TOP étteremértékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Kellemes meglepetés ért bennünket az elegáns "kerthelyiség" láttán. Stílusos, ízléses a hely, a személyzet gyors és kedves volt. Igaz, csak menüt ettünk, mivel kevés időnk volt az ebédre, de ez minden várakozásunkat felülmúlta. A leves finom, a marhahús ízletes volt. Természetesen maradt idő egy finom, amolyan "Ibrahimos" kávéra is.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párom meglepetése volt egy szilveszteri vacsora itt ebben az étteremben. Mivel Pécsről érkeztünk pár napra Kőszegre, így nem volt saját tapasztalatunk a kőszegi éttermekkel kapcsolatban. Az internet segítsége alapján és a kedves vendéglátóink ajánlása után választotta ezt a helyet a párom. Nagyon jól tette, hiszen egy csodás szilveszteri vacsoraélménnyel lettünk gazdagabbak.

2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Az Orsolya-napi vásárt járva jól megéheztem és betértem régi családi kedvenc éttermünkbe. Most sem csalódtam: az étel és a kiszolgálás egyaránt kiváló volt! A hangulatos belső évről-évre érdekesebb, és évszaktől függetlenül kellemes az atmoszféra - de talán ősszel a legjobb, Köszeg hangulatához nagyon jól áll az ősz.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 4.
Egy négynapos kirándulás alkalmával tértünk be az étterembe, ebédelni. A tágas belső tér nem sejthető, nem látható az utcáról. Pedig izgalmas, hangulatos a belső terem, és a terasz. Az ételek, amiket ettünk, ízletesek voltak. Ár-érték arányban is megfelelőek. A kiszolgálás udvarias, és szolgálatkész. A mosdó nagyon szűkös.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Édesanyámékkal látogattunk el a héten az étterembe, ami mi tagadás nagyon hangulatos. Édesanyám előételnek velős pirítóst rendelt,ami már első pillantásra sem nézett ki valami jól. A szaga a tonhaléhoz hasonlított és amikor jeleztük a pincérnek, hogy valami nem stimmel az étellel,talán összekeverték valamivel, váltig állította, hogy ez nem lehetséges.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Ibrahimot ajánlották nekünk. Már én is ajánlom. Szűk folyosón át elérkeztünk a hangulatos éttermi részhez. Vadat és csirkét kértünk. Mind finom, jól elkészített, gusztusosan tálalt produkció lett. A csapolt sör friss volt. Udvarias felszolgálók, gyorsan hozták amit rendeltünk. Budapesti árakhoz szokva kifejezetten jó ár-értéken kaptuk mindezt.

Legnépszerűbb csomagok Kőszegen és környékén
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness és szauna törölköző használattal, bőrfiatalító peelinggel a szaunázáshoz, Wi- Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.10.31.
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Pelikán
3 nap/2 éjszaka 8.125,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.799 - 22.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2018.12.06. - 2021.09.12.
Kulcsos Vendégház
Ôriszentpéter
4 nap/3 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.25. - 2021.07.05.
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2020.12.31.
Bajor Panzió Aparthotel
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.24. - 2020.12.20.
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
5 nap/4 éjszaka 22.475,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépőkkel, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.03. - 2020.07.15.
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/7 éj ártól: önellátással
2020.07.01. - 2020.08.31.
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Artis Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 18.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.06. - 2021.12.31.

Szállodák Kőszeg környékén
Caramell Premium Resort Kőszeg
Hotel Wolf Kőszeg
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Spirit Hotel Thermal Spa Kőszeg
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)

Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó KőszegX