Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg

a 34 kőszegi étterem közül
étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, családi
Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg
Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó KőszegIbrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2018. január 5.a párjával járt itt
Párom meglepetése volt egy szilveszteri vacsora itt ebben az étteremben. Mivel Pécsről érkeztünk pár napra Kőszegre, így nem volt saját tapasztalatunk a kőszegi éttermekkel kapcsolatban. Az internet segítsége alapján és a kedves vendéglátóink ajánlása után választotta ezt a helyet a párom.
Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg - EgyébIbrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg - Étel/italIbrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg - Egyéb
Kiváló 2015. október 27.egyedül járt itt
Az Orsolya-napi vásárt járva jól megéheztem és betértem régi családi kedvenc éttermünkbe. Most sem csalódtam: az étel és a kiszolgálás egyaránt kiváló volt! A hangulatos belső évről-évre érdekesebb, és évszaktől függetlenül kellemes az atmoszféra - de talán ősszel a legjobb, Köszeg hangulatához nagyon jól áll az ősz. Az egyszer negatívum a mosdó, ami, bár makulátlan, de nagyon szűkös.
Ibrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg - Étel/italIbrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg - Külső képIbrahim Kávézó, Étterem & Fagylaltozó Kőszeg - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Egy négynapos kirándulás alkalmával tértünk be az étterembe, ebédelni. A tágas belső tér nem sejthető, nem látható az utcáról. Pedig izgalmas, hangulatos a belső terem, és a terasz. Az ételek, amiket ettünk, ízletesek voltak. Ár-érték arányban is megfelelőek. A kiszolgálás udvarias, és szolgálatkész. A mosdó nagyon szűkös.
Gyenge 2015. augusztus 1.családjával járt itt
Édesanyámékkal látogattunk el a héten az étterembe, ami mi tagadás nagyon hangulatos. Édesanyám előételnek velős pirítóst rendelt,ami már első pillantásra sem nézett ki valami jól. A szaga a tonhaléhoz hasonlított és amikor jeleztük a pincérnek, hogy valami nem stimmel az étellel,talán összekeverték valamivel, váltig állította, hogy ez nem lehetséges.
Kiváló 2015. április 2.gyerekekkel járt itt
Az Ibrahimot ajánlották nekünk. Már én is ajánlom. Szűk folyosón át elérkeztünk a hangulatos éttermi részhez. Vadat és csirkét kértünk. Mind finom, jól elkészített, gusztusosan tálalt produkció lett. A csapolt sör friss volt. Udvarias felszolgálók, gyorsan hozták amit rendeltünk. Budapesti árakhoz szokva kifejezetten jó ár-értéken kaptuk mindezt.
Kiváló 2015. február 13.a párjával járt itt
Figyelmes, udvarias de nem tolakodó kiszolgálás.
Változatos, egyedi ételek nemcsak szokványos körettel.
Rugalmasan kezelik az étlapot, egyéni kéréseket is teljesítenek.
Ízlése tálalás, kiváló ízek!
Hangulatos egyedi környezet.
Mi kell még? Mindenképpen ajánlom kisebb-nagyobb társaságnak is.
Van külön terem is családi rendezvény lebonyolításához.
Szörnyű 2014. szeptember 8., csoporttal járt itt
A konyha borzalmas, iszonyatosan drága, bár a 2 idős pincér egész normális, de nem kompenzál semmit
Kiváló 2014. szeptember 1.családjával járt itt
Amikor Kőszegen vagyunk ide szinte mindig betérünk. Hol enni, hol inni, hol nassolni. Nagyon hangulatos a berendezése, teljesen egyedi. A kiszolgálás kedves, készséges, gyors. Az ételek eddig még sose okoztak csalódást, nemcsak az ízük, a tálalásuk is nagyszerű. Az italok szintén kíválóak, és a sütikínálat sem elhanyagolható. Van kerthelyiség is, ami szintén nagyon szép.
Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
A pincér ajánlatát fogadtuk meg és nem csalódtunk. /Pikáns sertéskaraj favágó módra/Kiváló,ízletes és bőséges ebédet kaptunk,gyorsan és udvarias kiszolgálással. Az étteremben elfogadták a Szép kártyát is.
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki felkeresi Kőszeget, térjen be ide,egy kiadós város nézés után egy jó ebédre vagy vacsorára.
Kiváló 2014. július 25.barátokkal járt itt
Aki exklusiv éttermet,kávézót,fagyizót,cukrászdát keres kifogástalan udvarias kiszolgálással és jó hangulattal,ezt a vendéglátó helyet látogassa meg. Nem fog csalódni sem az étel,sem az ital,sem a kiszolgálás minőségében! Meg kell,hogy említsem a számtalan kávékülönlegességet.