Kék Huszár Étterem Kőszeg

Kék Huszár Étterem Kőszeg
Kék Huszár Étterem KőszegKék Huszár Étterem Kőszeg
Kék Huszár Étterem KőszegKék Huszár Étterem Kőszeg

Kék Huszár Étterem Kőszeg bemutatkozása

Minden kedves vendégünket megújult étlappal házias és különleges ételekkel várunk! Vállaljuk rendezvények lebonyolítását. Napi menü előrendeléssel fogyasztható 650, illetve 890 Ft-ért! Őszintén reméljük, hogy kellemesen tölti idejét nálunk és szolgáltatásunkkal elégedett lesz!

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kék Huszár Étterem Kőszeg vélemények

2017. július 20.gyerekekkel járt itt
Udvarias kiszolgálás, finom ételek és italok, barátságos kerthelyiség. Egynek jó, sőt kettőnek is :)Kár, hogy az ételek nagy része panírozott, sajnos a kőszegi vendéglátósok nagy része nem törődik kellően azokkal a vendégekkel, akik kicsit egészségesebb ételeket választanának. A belső berendezés néhány tíz éve biztosan ott van, de a kert rendben. .
Gyenge 2017. április 18.családjával járt itt
2017 április 16-án jártunk a vendéglőben a családommal, melyet a szállás adónk ajánlott. Egy fiatal felszolgáló fogadott minket és vezetett egy asztalhoz. Miután felvette a rendelést és felszolgálta az italokat rájöttek, hogy az a hely már foglalt. Udvariasan bár, de megkért bennünket, hogy álljunk fel és egy hasonló másik asztalhoz vezetett minket.
Kiváló 2016. augusztus 21.a párjával járt itt
Nagyon jò volt. Gyors ès finom!
Kellemes hely!
Kék Huszár Étterem Kőszeg - Étel/ital
Szörnyű 2016. augusztus 15. járt itt
Ma több mint 2 órát töltöttünk az étteremben, és nem azért, mert olyan sokat ettünk. Már az étlapra elég sokat kellett várni,aztán megkaptuk a majdnem hideg húslevest, és ezután egy órát vártunk a másodikra, ami rántott hal volt. Ezt kb. 10 perc alatt lehet elkészíteni. A tartár természetesen lemaradt. . . A filében kb.
Kiváló 2016. augusztus 1.családjával járt itt
Nyaralás alkalmából a családommal betértünk egy Csütörtöki estén! Fáradtan, éhesen, hosszú túra után! A pincérhölgy ahogy meglátott minket, jött hozta az étlapot, felvette az ital rendelést ahogy azt illik! Nagyon kedves, mosolygós hölgy volt! Megrendeltük az ételt is! Kis idő múlva a hatalmas adag étel meg is érkezett!
2016. június 24.családjával járt itt
Az elején nem volt gond. Előre lefoglalt asztalunkhoz egyből leülhettünk. A kiválasztott ételeket hamar megkaptuk és kiválóak voltak. Ezután valahogy láthatatlanok lettünk. Férjem integetett is a felszolgáló nőnek, de nem vett rólunk tudomást. Közben mindenki fizetett, de mi csak ültünk az üres étteremben az üres asztal mellett.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. augusztus 24.családjával járt itt
A nyáron júliusban jártam itt a családommal. A kerthelyiségben ültünk le vacsorázni. Az asztalok nem a letisztábbak voltak. A lugasra felfuttatott növényről bogarak pottyogtak az asztalra és természetesen ránk is. A felszolgálok inkább egymással beszélgettek, minthogy a vendégekkel foglalkoztak volna.
Kiváló 2015. április 10.a párjával járt itt
Roppant kellemes hangulat, udvarias, barátságos, elegáns és bájos kiszolgálás, mennyeien finom és hatalmas adag étel szinte hihetetlenül olcsó árért. Számunkra különösen nagy öröm volt az, hogy kutyával nemcsak beengedtek, de a kutyát is mint díszvendéget kezelték. Nem tudom eléggé jól kifejezni azt az örömöt amit nekünk a Kék Huszár adott.
Kék Huszár Étterem Kőszeg - Egyéb
Gyenge 2015. április 2.gyerekekkel járt itt
Elolvastam néhány értékelést ezen az oldalon és nem tudom, hogy biztosan ugyanazon a helyen jártunk-e mint akik a jó ételekről írtak. Az ételek semmi emlékezeteset nem mutattak. A leggyengébb vendéglátói hagyományokat felvonultató ebéden vagyunk túl. A "gazdag" húsleves nem tartalmazott húst! A szarvas szerintünk nem szarvas volt, legfeljebb szarvasmarha.
Kiváló 2015. március 6.a párjával járt itt
Hangulatos étterem, gyors és kedves a kiszolgálás. Az ételek fantasztikusak és az adagokkal sincs baj. :D Többször jártunk itt, de nem csalódtunk. Az ételek minősége mindig kiváló. A személyzet mindig figyelmes és jó kedvű. A kerthelyiség nagyon hangulatos tavasztól őszig.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ! :D
Kék Huszár Étterem Kőszeg a térképen
9730 KőszegVárkör u. 60-62.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
ázsiai, nemzetközi