János

János adatlapja

Regisztráció2017.04.01
Utoljára itt2018.02.11

2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
kétszer jártunk itt, egyszer ebédelni, egyszer vacsorázni. Mindennel meg voltunk elégedve : a gyorsaságra nem lehet panasz, az ételek pedig finomak és bőségesek voltak. Nem olyan érzéssel jöttünk ki, hogy kevés volt. Az étlapjuk nem elérhető, vagy ha igen én nem találtam, így lefotóztam az étteremnél.
Felhasználó fényképei:
Kék Huszár Étterem K?szeg - Kék Huszár Étterem K?szeg - Kék Huszár Étterem K?szeg - Kék Huszár Étterem K?szeg - Kék Huszár Étterem K?szeg - Kék Huszár Étterem K?szeg -
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Finom ételek és hatalmas pizzák bőséges feltéttel! A sajtmártásos tészta kimondottam ízletes volt! Gyors kiszolgálás, tiszta étterem! Az Ala Cart-ok talán lehetnének nagyobb adagok, de tényleg nagyon finomak! A probléma itt is csupán az italok árával van, de ez minden étteremben így van, ezért el kell fogadnunk ezt a tényt itt is.
Felhasználó fényképei:
Kékfény Étterem K?szeg - Kékfény Étterem K?szeg -
Kiváló 2017. április 1.egyedül járt itt
Minden a lehető legnagyobb rendben volt! A négy csillagnak tökéletesen megfelel, ezt várná el az ember más hasonló besorolású helytől is! Külön kiemelést érdemel a wellness részleg! Mindig minden üzemelt még akkor is, amikor kevesen voltunk. A mérete hatalmas, még sosem jártam olyan helyen, ahol ekkor vízi részleg lett volna!