Hotel Írottkő Kőszeg ★★★

Hotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú város belvárosának romantikus főterén található. A megszépült, felújított Hotel Írottkő 50 szobájának mindegyike fürdőszobás, telefonnal, színes televízióval, rádióval és minibárral felszerelt.

A Hotel Írottkő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Írottkő Kőszeg - Senior pihenés az Alpok lábánál (min. 3 éj)
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő Kőszeg - Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz
2024.06.21-ig
Hotel Írottkő Kőszeg - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Írottkő Kőszeg - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Hotel Szieszta Sopron

Hotel Írottkő Kőszeg vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 24.a párjával járt itt
2018 után második alkalommal jártunk itt és változatlanul nem csalódtunk. Kőszeget és környékét látni kell, írta itt valaki és ezt csak azzal egészíteném ki, hogy nem is egyszer. . . És még maradt pár apróság, amire most sem jutott időnk. Nem gond, majd jövőre.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy pihenésük helyszínéül kis városunkat Kőszeget, s szállodánkat választották. Köszönjük szépen észrevételeit, amelyet továbbítunk illetékes kollégáinknak. Szeretettel várjuk Önöket a jövőben!
2019. október 29., Hotel Írottkő
2019. október 1.a párjával járt itt
A környék bejárására ideális kiinduló pont a városközpontban lévő Hotel Írottkő. Maga a központ is kínál látnivalót, de ha messzebb menne a vándor, ottvannak a kölcsönözhető bicajok. A túra végén pedig lehet menni a welnessbe lazulni. A szoba semmi különös, de aminek benne kell lennie az bennevan és teljesen rendben is van.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy szállodánkat választották kirándulásiak kiindulópontjának, valamint, hogy másoknak is szívesen ajánlana bennünket. Étkezéssel kapcsolatos észrevételeit továbbítjuk éttermünk felé, hogy legközelebb jobban megállapítható legyen az étel, amelyet fogyasztanak.
2019. október 9., Hotel Írottkő
2019. szeptember 9.a párjával járt itt
A főtéren elhelyezkedő szálloda jobb helyen nem is lehetne. Hatalmas, szép hallját körül ölelik az emeleti folyosók, ahonnan a szobák nyílnak. Tiszta szoba, ár-értékarányban megfelelő, étkezés kielégítő. A folyosók megvilágítása elég hiányos (a zárnyílást sem könnyű megtalálni).
Hotel Írottkő Kőszeg - Belső
Kedves Vendégünk!
Boldogsággal tölt el Bennünket, hogy minket választottak pihenésük eltöltéséhez. Apróbb észrevételeit megfogadjuk, s a közel jövőben dolgozni fogunk rajta, hogy ezen hibákat elkerüljük. Városunk műemlék épületeit is folyamatosan újítják fel, hogy még szebb pompában tűnhessen a látogató szeme elé.
2019. szeptember 17., Hotel Írottkő
Kiváló 2019. július 25.a párjával járt itt
Az tetszett, hogy az "Édes kettes" csomagon belül, amikor visszaértünk egy kellemes gyalogtúráról, az ágyunk fel volt díszítve szív alakban kirakott rózsaszirmokkal, és az asztalon egy üveg pezsgő várt bennünket. Amin javítani lehetne: A hőmérséklettel éppen szerencsénk volt, de egy kánikulás időszakban a klíma elkelne a szobákba.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük részletes értékelését. Örömünkre szolgál, hogy a mi kis városunkat, szállodánkat választották pihenésükhöz, túrázásikhoz. Észrevételeit megfogadjuk és dolgozunk rajta, hogy a jövőben még korszerűbbek lehessünk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
2019. szeptember 17., Hotel Írottkő
2019. április 16.barátokkal járt itt
Barátnőimmel látogattunk el április 12-én Kőszegre és a centrumban lévő Irottkő Hotelben szálltunk meg. Fantasztikus kilátással a főtérre helyezkedtek el a szobáink ami rögtön elvarázsolt minket. A szobák berendezése egyszerű, de tiszta, és minden megtalálható amire szükség van.
Hotel Írottkő Kőszeg - Környék
Kiváló 2019. április 15.a párjával járt itt
A hotel kiváló helyen van, Kőszeg központjában. A személyzet udvarias, segítőkész. A szoba kényelmes, tiszta. Van minibár, hajszárító! Reggeli, vacsora minden igényt kielégít, a személyzet segítőkész, figyelmes. A wellness szépen felújított, nagyon jók a szaunák. A jacuzzi szuper, de szerintem ennyi embernek kevés, egyik este szinte sorszámot kellett húzni.
Hotel Írottkő válasza
Kedves Veronika! Köszönjük szépen levelét, kedves szavait. Örömmel olvastunk, hogy elégedettek voltak szállodánk szolgáltatásaival, kollégáink segítőkészségével, és a mi kis városunkkal. Reméljük, legközelebb is minket választanak, hogy ismét vendégeink között üdvözölhetjük majd Önöket!
2019. április 18., Tafferner Krisztina , Hotel Írottkő
2019. április 11.a párjával járt itt
Most voltunk a Hotel Írottkőben, nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamennénk. Egyetlen egy kifogás, hogy az ágy az túl puha, gerincműtöttnek nem igazán jó. Máskor a külön fizetést azt amikor az ember időpontot foglal jó lenne, ha tudomásunkra hoznák. Nem mindig figyeli az ember az apróbetűs részt. A táj az csodálatos. Nagyon sokat kirándultunk,
Kiváló 2019. január 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon családias, kedves szálloda az Írottkő Kőszegen. Már többször visszatértünk ide. Legjobb volt akkor, amikor a templommal szemben, a főtérre nyílott a kilátás, csak felkeltünk és "moziztunk", néztük a közlekedő embereket, a zajló életet. A kisváros hangulata egyedülálló, az üzletekben kedvesek, ráérősek az emberek.
Hotel Írottkő válasza
Köszönjük a részletes élménybeszámolót és értékelését. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk és a város, valamint a környék látnivalói elnyerte tetszésüket. Szeretettel várjuk vissza Önöket, hogy a környék adta kirándulási lehetőségeket egy másik évszakban is kipróbálják. Kőszeg egész évben gyönyörű.
2019. február 14., Hotel Írottkő
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. december 16.a párjával járt itt
Azzal kezdeném ami tetszett: a kilátás az ablakból a templomra és a térre. Ami jól volt a fütés és az ágy. És ami sajnos rossz volt a pénteki vacsora. Lencse gulyás levesen kívül sajnos a többi szinte ehetetlen volt - a megkóstolásuk után el kellett meni máshova megvacsorázni - a sült sertés hús ki volt szárítva és rosszul volt fölvágva úgy hogy késsel csak szétszaggatni lehetett, a csirke ízét nem lehetett azonosítani na és a deszert, szilvásgombóc - máélyfagyasztott termékböl.
Hotel Írottkő válasza
Sajnálattal olvastuk tapasztalatit. Észrevételeit jelezni fogjuk konyhafőnökünknek. A jövőben még jobban fogunk igyekezni, hogy vendégeink igényeit maximálisan ki tudjuk szolgálni és pozitív élményekkel térjenek haza szállodánkból.
2018. december 20., Hotel Írottkő
Kiváló 2018. október 5.csoporttal járt itt
Barátságos és szívélyes volt a csoport fogadása. Minden felmerült kérdésünkre készséges választ és azonnali megoldást kaptunk. A csoport minden tagja a legnagyobb elismeréssel beszélt a hotelben tapasztaltakról. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki jól akarja érezni magát ebben a szépséges, vendégszerető városban.
Hotel Írottkő válasza
Köszönjük szépen az értékelést és a kedves szavakat, örömmel olvastuk elégedettségüket. Ha tehetik látogassanak vissza szállodánkba egy másik időszakban is, hiszen Kőszeg minden évszakban gyönyörű.
2018. december 20., Hotel Írottkő
Hotel Írottkő Kőszeg a térképen
9730 KőszegFő tér 4.
• szauna • fodrászat • kozmetika • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • aromakabin
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 2 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • étterem • kávézó • bár