Portré Hotel Kőszeg

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Portré Hotel Kőszeg vélemények

2022. június 8.a párjával járt itt
Talán panzió, mint hotel, de a szoba hotel minőségű. Légkondícionáló, szobahűtő, zuhany, széf, programajánló, magyar TV csatornák, igaz nem a leirás szerinti sorrendben. A szauna nem üzemelt, mert "meleg" volt. Nem is tudom hol lehetett. A reggeli étlap szerint. A "személyzet" azaz a pincérek udvariasak voltak, gyorsak.
Portré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - Egyéb
Kiváló 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk itt, a születésnapomat ünnepelve. Központi, szép, ódon hangulatú helyen található a hotel. Kényelmes,légkondicionált, tiszta, csendes szállás, pedig a téren rendezvény is volt. Udvarias kiszolgálás. Nagyon finom és bőséges választékú az étlap és a reggeli is, amit az étlapból lehet választani, egy meleg és egy hideg itallal.
Portré Hotel Kőszeg - Vendéglátás
Kiváló 2016. szeptember 21.barátokkal járt itt
Szeptemberben voltunk Kőszegen egy teljesítménytúrán. A Portré Hotelt választottuk és nem bántuk meg. Szuper hely volt. A kiszolgálás nagyon jó volt. A szobák kényelmesek, a személyzet udvarias és segítőkész. Korán kellett indulnunk a túra miatt, de nem volt gond, hogy kicsit korábban menjünk le reggelizni. Az ételek ízletesek voltak. Bármikor szívesen visszalátogatunk.
2015. november 28.a párjával járt itt
Novemberben töltöttünk egy éjszakát itt. Összeségében meg voltunk elégedve kivéve. Viszont a vacsoránál a felszolgáló viselkedése kicsit elrontotta a kedvünk. Mivel glutén érzékeny vagyok nem egyszerű nekem ilyen helyen étkezni főleg ha a pincér nem is tudja tolerálni.
Kiváló 2014. június 18.egyedül járt itt
Kellemes kőszegi panzió. Több alkalommal szálltam meg a Portré Panzióban. A személyzet udvarias, figyelmes. Minden esetben ugyanazt a szobát kaptam. A szoba tágas, kellemes, ablaka a város Fő terére néz. A szoba hangulata nagyon a régi időket idézte fel benne, a néhol nyikorgó padlózat ellenére is. Fürdőszoba nagy, tiszta.
2014. június 7.a párjával járt itt
2014 Június 5-7 ig Kőszegen nyaraltunk, Hotel Portréban szálltunk meg.Nagyon, kedvesek a vendéglátók, nagyon jó konyhájuk van.
A szoba is szép volt , s tiszta.
Aki nem, szereti a nyüzsgést egy hotelben, inkább a csendre vágyik, tiszta szívvel ajánlom minden kedves nyaralni vágyónak!!
Portré Hotel Kőszeg - Környék
Kiváló 2014. február 21.a párjával járt itt
Telefonos foglalást követően érkeztünk. Ingyenes parkolás, megoldott szálloda kártyával, bár a szálló a város szívében van. Kérésemre kissé átalakították a kért szobát is mire megérkeztünk. Kedélyes fogadtatás. Kiváló konyha, személyzet, terasz a főtéren.
Portré Hotel Kőszeg - KörnyékPortré Hotel Kőszeg - KörnyékPortré Hotel Kőszeg - EgyébPortré Hotel Kőszeg - Külső képPortré Hotel Kőszeg - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. május 19.kollégákkal járt itt
Nem a Portré Hotelről, hanem az étteremről írnék. . . A Jézus szíve templomra néző teraszon szoktunk vacsorázni, vagy kávézni, fagyizni a Várszínházi programok előtt. Tavaly nyáron nagyon hűvös volt, takarók vártak a karosszékeken, a napernyők megóvtak a szemerkélő esőtől. Kedves, segítőkész személyzet, jó konyha.