Mecsek Fogadó Étterme Kővágótöttös
7675 Kővágótöttös, Hrsz.:0154. (a 6-os főút mentén, a 208-as km-nél)

Mecsek Fogadó Étterme Kővágótöttös a térképen

Wellness csomagok Kôvágótöttös városában

Mecsek Fogadó Étterme Kővágótöttös vélemények

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csendes, nyugodt környezet, kellemes terasszal. Már többször jártunk ott, ezúttal kutyával is bemehettünk, nagyon finomakat ettünk. Gyors kiszolgálással, barátságos árakkal dolgoznak. Elégedetten távoztunk, visszatérő vendégek leszünk, hiszen Pécshez nagyon közel van, megbízható hely, másoknak is nyugodt szívvel ajánljuk!

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Egy éjszakát és egy vacsorát fogyasztottunk itt, de ha erre járunk be fogunk újra jönni. Remek hely! A szakács nagyon ügyes, egyetlen szálka sem volt a harcsában és a paprikás mártás is ízletes volt. Az érdekes nevű Tortyogó pedig igazi éhes embernek való, igaz mi azok voltunk. A húsleves és a sajtkrémleves is finom volt.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szállásadónk ajánlására ebéd és vacsoraidő között érkeztünk meg a néptelen étteremhez, kicsit félve mentünk be, mert ez amúgy nem sok jót jelent egy étterem esetében, de erre nem volt igaz a megállapítás, a szokatlan időben is barátságosan fogadtak, gyors kiszolgálásban és friss ételekben volt részünk. A borzas szelet volt a favorit, ajánlom megkóstolni!

Legnépszerűbb csomagok Kővágótöttösön és környékén
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.03. - 2019.12.23.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, belépővel, túrabot használattal, jakuzzi és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.03.12.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.10. - 2020.04.10.

Szállodák Kővágótöttös környékén
Ametiszt Hotel Kővágótöttös
Baranya Hotel Kővágótöttös
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Dráva Hotel Thermal Resort Kővágótöttös
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Húsvéti napok (min. 3 éj)

Mecsek Fogadó Étterme KővágótöttösX