Mátyás4455: nagyon finom volt! - Pipacs Vendéglő Köveskál

3. helyezett a 10 köveskáli étterem közül

nagyon finom volt!

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 31. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Biciklitúra közben álltunk meg itt. A hinta mellett parkoltuk le a bringákat és a kertben ettünk. Amíg elkészült az étel hintázhattunk. Falu szélén szuper jó hely. A felszolgáló hölgy nagyon barátságos, tapintatos és bizalomgerjesztő volt (akár az egész étterem). 5 éves kisfiúnk aki nem éppen szófukar típus, itt teljes áhítattal, egy szó nélkül falta be a kiválasztott ételt. A felnőtteknek is nagyon ízlett minden, a végén hatalmas kancsó limonádét ittunk. Szépen és finoman elkészített ételek, italok. Jövőre ismét eljövünk ide!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Mátyás4455 felhasználót?    Igen

8274 Köveskál
Vadvirág u.

2018. szeptember 16.
Több étteremben jártunk már,de még ilyen keveset sehol sem kaptunk. Legtöbb helyen még el is kell csomagoltatni az ételt,annyira sokat adnak. Csak ámultunk a csekély kis adagoktól,az áruk viszont elég magas volt. Amúgy a kiszolgálás gyors! A kevéske ételek íze elfogadható!