Pipacs Vendéglő Köveskál
8274 Köveskál, Vadvirág u.

Pipacs Vendéglő Köveskál a térképen

Pipacs Vendéglő Köveskál értékelése:

3. helyezett a 10 köveskáli étterem közül
361. helyezett Közép Dunántúlon - 735 étterem közül

magyar, angol
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes ...
nincs

Pipacs Vendéglő Köveskál képei

Szállások Köveskál városában
Wellness csomagok Köveskál városában

Pipacs Vendéglő Köveskál vélemények

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Több étteremben jártunk már,de még ilyen keveset sehol sem kaptunk. Legtöbb helyen még el is kell csomagoltatni az ételt,annyira sokat adnak. Csak ámultunk a csekély kis adagoktól,az áruk viszont elég magas volt. Amúgy a kiszolgálás gyors! A kevéske ételek íze elfogadható!
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
A Pipacs nevű műintézmény valahogy kimaradt a szórásból a tavalyi látogatásunk alkalmával, az is tény, hogy kifejezetten kerestük a Gault Millau kalauz valamint a Magyar konyha gasztrokalauza által kiemelt helyeket. S mivel Pipacs nem volt közöttük, így fel sem tűnt a léte.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
Tényleg szuper....Ajánlom mindenkinek! Az adagok bőségesek, a konyha jó,a kiszolgálás gyors és udvarias...

Mátyás4455 TOP egyébhely értékelő
2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Biciklitúra közben álltunk meg itt. A hinta mellett parkoltuk le a bringákat és a kertben ettünk. Amíg elkészült az étel hintázhattunk. Falu szélén szuper jó hely. A felszolgáló hölgy nagyon barátságos, tapintatos és bizalomgerjesztő volt (akár az egész étterem). 5 éves kisfiúnk aki nem éppen szófukar típus, itt teljes áhítattal, egy szó nélkül falta be a kiválasztott ételt.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Pipacs étterem a Káli medence egyik piciny falujában, Köveskálon található. A festői tájon, a falu szélén köszönti az arra tévedőt. Családdal, kisgyerekkel, de akár páros romantika keretében is élvezhető, pazar kilátással. A közepesen bő választék, köztük igazi gyerekkedvencekként műküdő hamburgerrel és rántott csirkemellel mminden ízlést kielégít.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étel nagyon jó, egy éve a tökleves szalonna chipssel isteni volt ! Idén is megkóstoljuk ha lesz. hangulatos, sajnos nincs mindig nyitva :-( Kedves tulajdonosok, nagyon jó szakács
mindenkinek ajánlom, gyerekekkel is mert nagy az udvar játékokkal, szép kilátás a Hegyestűre, aki arra jár ne mulassza el betérni. Nyáron a fedett terasz, télen a benti tér nagyon barátságos.

Legnépszerűbb csomagok Köveskálon és környékén
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2020.07.31.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.16. - 2020.10.16.
József Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.16. - 2020.10.16.
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.665 - 23.523,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Köveskál környékén
Hotel Laroba Köveskál
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Köveskál
Hotel Yacht Wellness & Business Köveskál
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)