Kétszekér Fogadó étterme Kozármisleny

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Kétszekér Fogadó étterme Kozármisleny vélemények

Átlagos 2018. november 8.családjával járt itt
Harmadik ízben jártunk az étteremben. Kora este volt, csendes volt a hely. A kiszolgálás hamar ment. Az ételek minőségével és mennyiségével nem volt gond. A személyzet ruházatán viszont megdöbbentünk. A legnagyobb döbbenet már később jött, mikor megnéztem a számlát amit fizettem. Sajnos ez már otthon volt, az étteremtől sok-sok kilométerre.
Kétszekér Fogadó étterme Kozármisleny - Étel/italKétszekér Fogadó étterme Kozármisleny - Étel/italKétszekér Fogadó étterme Kozármisleny - Külső képKétszekér Fogadó étterme Kozármisleny - Étel/italKétszekér Fogadó étterme Kozármisleny - Étel/italKétszekér Fogadó étterme Kozármisleny - Étel/italKétszekér Fogadó étterme Kozármisleny - Étel/ital
Gyenge 2017. július 17.gyerekekkel járt itt
pár hete nagyobb családi rendezvényre voltunk hivatalosak. A hely pincérje, egy fiatal hölgy, udvariatlan, szakmaiatlan volt. A felszolgált ételek ízükkel nem volt baj, minőségük viszont valószínűleg rossz volt, mivel többen gyomorbántalmakat kaptak tőle másnap-harmadnapra. Nincs borválaszték, a felszolgált bort melegen, értsd minimum 25 fokosan szolgálták fel.
Kiváló 2016. június 12.családjával járt itt
Második ízben jártunk az étteremben. Először,unokám keresztelői ebédjén és most az óvodás ballagásának vacsoráján. Jó idő lévén a kerthelyiségben foglaltunk helyet. A felszolgáló úr hamar ott termett az étlappal. Míg a vacsorát kiválasztottuk hozta is az italokat. A kért hőmérsékletek kiválóak voltak.
Kiváló 2014. január 17., kollégákkal járt itt
Az utóbbi időben minden nap itt ebédelünk, ár/érték arány: Kiváló! Aki jó áron jó ételeket szeretne fogyasztani, jól választ ha ide jön. Kínálat bőséges (étlap nagyon gazdag, napi menü: 4 féléből lehet választani minden nap), kiszolgálás gyors és barátságos. Egyedi igényeket is azonnal megpróbálnak kielégíteni. Igazi "piroskockás"! ! ! -nem puccos, inkább házias és otthonos.