Fné Marcsi szállás értékelései

Lájkold vagy oszd meg Fné Marcsi értékeléseit!

Olvasd el Fné Marcsi szállás értékeléseit!

Őszi pihenő! -

Club Tihany Hotel Tihany

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szeptemberben kerestükfel a szállodát,szép őszi idő volt!A part közelsége nagy előnye az amúgy négy csillagtól igen messze lévő szállodának!A szobák nagyon elavultak,megrekedtek a 80as években!Az ételek gusztusosak és ízletesek voltak reggel és este is!A wellnes is jó mivel nem mindig alkalmas a 120cmes tó a fürdésre!Tisztaság megfelelő!
Vírusfelejtő wellnes pihenés! -

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 18.
Vírus miatt kitolt házassági évfordulonk alkalmából választottuk a Belenusban való pihenést! Már ismertük a szállodát,3. szor mentünk most! A környező szállodákben is voltunk már,most erre esett a választásunk mert a kinti medencét nagyon megkedveltük,a wellnes is tiszta,rendezett. A személyzet udvarias,rugalmas,segítőkész! A tisztaság is megfelelő!
Téli pihenő! -

Hotel Vital Zalakaros

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
November végén voltunk a szállodában!Mind a szobánk,mind az étterem és wellnes mindig tiszta volt,szépen berendezett!A reggelik és vacsorák izlésesen tálalva,izletesek voltak,választékkal sem volt problémánk!A személyzet figyelmes,udvarias,de ez alap elvárás is!Köszönjük,jól éreztük magunkat a 4 napos pihenésen a szép és tágas lakosztályban!
Házassági évfordulónkat töltöttük! -

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 12.
A 4 csillagos szálloda méltó volt az ünnepünkhöz! Ragyogó lobbi,tiszta és tágas szoba,mindennel felszerelve! Ízletes és sokféle étel,reggelinél és vacsoránál egyaránt! Barátságos személyzet! Kinti,benti medencék megfelelőek voltak számunkra! A wellness kicsit komor,ő nem felel meg a 4 csillagnak. Ami számomra negatív volt az a palacsintánál is laposabb párnák!
Tavaszi pihenés a Balaton partján! -

BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Másodszor voltunk a szálláshelyen,ami most kicsi csalódást okozott! Előzőleg az étterem feletti apartmanok egyikében voltunk,ami tágas,jó helyen van a Wellnwess és az éterem megközelitésében! Most a Gardenben foglaltunk,ahol tiszta de parányi szobát kaptunk! Ha többet időztünk volna ezt el sem fogadom,kilátással a szomszédos építkezésre annak minden zajával!
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 7.
Jó elhelyezkedésű szálloda,központtól és mólótól pár percre! Rendezett udvar,kényelmes szoba,közepes befogadó képességű wellness,tágas étterem fogadott! Udvarias személyzet a szálloda egész területén! Ízletes ételek minden napszakban! Téli pihenésre ajánlanám,mivel nyáron csak a fizető strandot lehet megközelíteni,ez persze nem a szálloda hibája hanem a városé!
Családias légkörű szálloda! -

Aquatherm Hotel Zalakaros

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
A szálloda kicsi,de tiszta szép szobákkal rendelkezik,kényelmes,családias! Karácsonykor voltunk itt! Kellemes pihenés volt! Étkezések megfelelőek voltak,hangulat is kellemes volt! Ár érték arány jó!Strand közelsége is megfelelő!Szép a város,sokat sétáltunk,rendezettek a sétányok és tiszták!A wellness kicsi de megfelelő volt számunkra!
Csodás Balaton parti telelés! -

BL Bavaria Yachtclub & Apartmanok Balatonlelle

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28.
Négy éjszakás kellemes pihenést töltöttünk párommal itt, a napsütésen Novemberben,kényelmes, Balaton parti Studio szobában,kiváló wellnessel. Figyelmes személyzet,tiszta,világos szoba karnyújtásnyira a Balatontól,napfényes wellness-"tengerre" nézve,étterem is az épületben,jó reggelik-vacsorák,zárt parkoló! Csak ajánlani tudom!
Téli pihenő! -

Hotel Aquamarin Hévíz

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 31.
Kellemes 4 éjszakás pihenésben volt részünk az év utolsó napjaiban! Sétáló utca,Tó közelsége szempontjából,jó elhelyezkedésű szálloda! Fürdési lehetőség jó,tisztaság megfelelő,ételek ízletesek,személyzet gyors,barátságos,udvarias! Véleményekkel ellentétben,kellemes pihenésben volt részünk,párommal! Köszönjük,ajánlani tudom! Sok sikert kívánok a további felújításokhoz!
Gyerekeim rossz szájízzel tértek haza! -

Duna Wellness Hotel Baja

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Gyerekeimnek ajánlottam a szállodát,megbántam! Október vége,hűvösebb az idő,gondoltam van wellness,majd eltöltik ott az időt,de annak az időbeosztása kritikán aluli,infrakabin "lefoglalva"fél órára! ? -ezért nem használhatták! /ezt nem is értem,mi az hogy lefoglalva? /A vacsora:sületlen,belül fagyos burgonyával "körítve".