Csak majdnem tökéletes. Az apró negatív tapasztalatom a klíma készülék volt, először - a kinti 34 fok miatt nem ártott volna - nem lehetett bekapcsolni rendszerhiba miatt, majd amikor bekapcsolt, akkor az esti vihar nyomán lehült levegő ellenére, nem lehetett sem lekapcsolni, sem állítani rajta,...
A júniusi kánikulában jártunk itt, az üzlet elötti asztalok egyikénél ültünk le. Krémeseket és gyümölcsös-piskótás süteményt választottunk. Friss, finom volt mindegyik. A csésze szerint Dallmayer kávét szolgálnak fel, ezt inkább átlagosnak mondanám. 3 süti, 3 kávé, 3 üdítő kb.6 ezer Ft volt....