Sarokház Étterem Lakitelek

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Sarokház Étterem Lakitelek vélemények

2017. május 11.gyerekekkel járt itt
A hely ami az éttermet körülveszi gyönyörű. Árteres vadregényes hely ,valaha ilyen lehetett az ős Tisza mikor még nem szegélyezték mesterséges gátak,és még nem szabályozták. A hely kiváló túra utak kiinduló, vagy befejező pontja. A kiszolgálás kedves ,gyors sok "rongyrázó" étterem megirigyelhetné.
Sarokház Étterem Lakitelek - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. október 10., csoporttal járt itt
Kerékpáros túránk során ép a délidőben értünk az étteremhez. Gyönyörű napsütés volt, az egyébként hűvös október eleji őszben. A teraszon foglaltunk helyet, mert nagyon hangulatos volt. A kiszolgálás gyors és gördülékeny volt. Az ételek nagyon átlagosak, ehetőek, de nem volt gasztronómiai élmény. Éhesek nem maradtunk, az adagok megfelelőek voltak.
2016. január 19.barátokkal járt itt
Idén két ízben is megfordultam Lakitelken, ahol első ízben gyűltek össze azok, akik a mai Magyarország jogi politikai alapjait megrajzolni igyekeztek. Szokás szerint megkértem vendéglátómat, hogy vezessen körbe a település kocsmáin. Első meglátogatott egység a Sarokház étterem volt a Tisza holtágának festői partján, a strand mellett.
Sarokház Étterem Lakitelek - Külső képSarokház Étterem Lakitelek - Külső képSarokház Étterem Lakitelek - EgyébSarokház Étterem Lakitelek - BelsőSarokház Étterem Lakitelek - BelsőSarokház Étterem Lakitelek - Étlap/itallapSarokház Étterem Lakitelek - Étlap/itallapSarokház Étterem Lakitelek - Külső képSarokház Étterem Lakitelek - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Átlagos 2014. augusztus 9.barátokkal járt itt
A Sarki étterem a Holt-Tisza partjától nem messze van, ameddig rendszeresen ki is jön a víz. Az éttermet ilyenkor homokzsákokkal körbeveszik, és zavartalanul folyik a kiszolgálás. Az étel átlagos, viszont plusz pont, hogy télen-nyáron nyitva van. Rendeltem cappucinot, amit a hölgy istant porból oldott meg.