Hableány Étterem Leányfalu

Hableány Étterem Leányfalu vélemények

Csokoládé TOP étteremértékelő
Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Friss! Friss! Friss! Ez a legeslegnagyobb érdeme. Kedves, gyors kiszolgálás. Bármit rendeltünk, nagy adagot kaptunk, kiváló fűszerezéssel. Az árak teljesen korrektek, reálisak. Nem csoda, hogy egy nagyon kedvelt hely. Vigyázat! Cigánypecsenye nincs, csak natúr fokhagymás szelet! Az étterem a bezárás ideje alatt megújt. Új étlap, új terítők.

Csokoládé TOP étteremértékelő
Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Többször jártam ebben az étteremben. Soha nem csalódtam. Végre a parkolás is megoldódott. Gyönyörű hely, kellemes környezet. A felszolgálók kedvesek, udvariasak voltak. Hárman voltunk, mind a hárman rántottfélét ettünk. Az étel nagyon gyorsan, rendkívül frissen érkezett. Az uborkasaláta kicsit meleg volt. Azt hidegen vártam. Ha arra járok ismét bemegyek.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Visszajáró vendégként nagyon szeretem ezt a helyet! Jó ízűek, BŐSÉGESEK és finomak az ételek, valamint ár-érték arányosak! Kedvencem a halászlé, ha lehet, év végén is tőlük viszem a karácsonyi hallevet! Kiszolgálás: felemás; van egy lelkes, szívét kitevő felszolgálónőjük és van egy kissé kelletlen, rossz hangulatú, másik, aki valószínűleg saját problémáit vetíti ki a vendégekre.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sokadszor jártunk ebben a kis étteremben. Az erkélyen ülni és nézni a Dunát és az elsikló hajókat, csónakokat megnyugtató látvány. Nagyon jól főznek. Kedvencünk a gulyás levesük és a halászléjük. Többször ettünk náluk napi menüt is az is mindig finom volt. A kisunokám születésnapját is itt tartottuk. Minden kérésünknek eleget tettek.

bzzz TOP szállásértékelő
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szörnyű kiszolgálás és morzsa falevél és pókháló! De amennyiben ezen át lehet lépni, nekünk sikerült :), nagyon finom ételeket dobnak az ember elé, tehát egy kis türelemmel és elnéző szembecsukással igen jót lehet enni és nem is drágán. Megérné egy kicsit jobban odafigyelniük olyan dolgokra, ami máshol alap. . .

Legnépszerűbb csomagok Leányfalun és környékén
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.921 - 46.489,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.03.16. - 2023.01.01.
Libra Hotel
Veresegyház
2021.03.08. - 2022.03.08.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.406,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.857 - 19.341,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.31.

Szállodák Leányfalu környékén
Royal Club Hotel Leányfalu
Tó Wellness Hotel Leányfalu
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Hableány Étterem LeányfaluX