Hableány Étterem Leányfalu

74. helyezett Budapest környékén - 882 étterem közül

Hableány Étterem Leányfalu vélemények

Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Többször jártam ebben az étteremben. Soha nem csalódtam. Végre a parkolás is megoldódott. Gyönyörű hely, kellemes környezet. A felszolgálók kedvesek, udvariasak voltak. Hárman voltunk, mind a hárman rántottfélét ettünk. Az étel nagyon gyorsan, rendkívül frissen érkezett. Az uborkasaláta kicsit meleg volt. Azt hidegen vártam. Ha arra járok ismét bemegyek.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Visszajáró vendégként nagyon szeretem ezt a helyet! Jó ízűek, BŐSÉGESEK és finomak az ételek, valamint ár-érték arányosak! Kedvencem a halászlé, ha lehet, év végén is tőlük viszem a karácsonyi hallevet! Kiszolgálás: felemás; van egy lelkes, szívét kitevő felszolgálónőjük és van egy kissé kelletlen, rossz hangulatú, másik, aki valószínűleg saját problémáit vetíti ki a vendégekre.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sokadszor jártunk ebben a kis étteremben. Az erkélyen ülni és nézni a Dunát és az elsikló hajókat, csónakokat megnyugtató látvány. Nagyon jól főznek. Kedvencünk a gulyás levesük és a halászléjük. Többször ettünk náluk napi menüt is az is mindig finom volt. A kisunokám születésnapját is itt tartottuk. Minden kérésünknek eleget tettek.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szörnyű kiszolgálás és morzsa falevél és pókháló! De amennyiben ezen át lehet lépni, nekünk sikerült :), nagyon finom ételeket dobnak az ember elé, tehát egy kis türelemmel és elnéző szembecsukással igen jót lehet enni és nem is drágán. Megérné egy kicsit jobban odafigyelniük olyan dolgokra, ami máshol alap. . .

Legnépszerűbb csomagok Leányfalun és környékén
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.990,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
2020.03.13. - 2020.10.31.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.916 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.07.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.932 - 28.293,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.

Szállodák Leányfalu környékén
Royal Club Hotel Leányfalu
Tó Wellness Hotel Leányfalu
City Hotel Unió  Leányfalu
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)