Böröczné Jutka: Kellemes hétvége a Thermál Hotel Balance Lentiben - Thermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése
1. helyezett a 18 lenti szállás közül

Kellemes hétvége a Thermál Hotel Balance Lentiben

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet figyelmes és segítőkész. Hatalmas előny, hogy a termálfürdővel közvetlen összeköttetésben van, bármikor átmehettünk fürödni.A 4. emeleti wellness részleg is szépen kialakított,nagyon szép a kilátás a környékre. A személyzet kedves, udvarias, az étterem elrendezése remek. Az ételek finomak bőven van választási lehetőség.

Szeretnéd követni Böröczné Jutka felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Balance Lenti
8960 Lenti
Táncsics Mihály u. 8.

2019. november 19.
Már másodszor voltunk a Balance Hotelban, de ismét nagyon jól éreztük magunkat. Férjemmel és szüleimmel töltöttünk itt 2 éjszakát két egymás melletti, összenyíló, tágas, kényelmes szobában. A szálloda wellness részlege is nagyon jó, de a termál és élményfürdő minden igényt kielégít. A...

2019. szeptember 10.
Új, elegáns szálloda, kényelmes nagy méretű szobával, erkéllyel, fürdőszobával, belső udvarral, őrzött parkolóval. Mindennap takarítják. (Megjegyzés a törölközőt nem cserélték, pedig ledobtam egyet a padlóra)Halk zene szól, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, minden a vendég kényelmét...

2019. augusztus 10.
A szálloda ès a szobák is nagyon szèpek, az ágy kènyelmes volt. Az ètelválasztèk bősèges és finom volt. A wellness szolgáltatás kiválò, a strand pedig gyönyörű tiszta, minden igènyt kielègìtő !

Thermal Hotel Balance, Lenti kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020-06-03 - 2020-08-31
 - Balance hétköznapok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-09 - 2020-06-12
 - Balance hétvége (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni desszert kínálattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sporteszközök, játszószoba, társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-09 - 2020-06-12