Böröczné Jutka

Böröczné Jutka adatlapja

Regisztráció2013.05.06
Utoljára itt2020.06.24

Kiváló 2014. február 2.a párjával járt itt
Második alkalommal voltunk ebben a szállodában szilveszterkor. 4 éjszakát töltöttünk itt a férjemmel. Nagyon meg voltunk elégedve az ellátással. A Garabonciás farmot is megnéztük,kellemes kikapcsolódás volt. A szilveszteri program is színvonalas, szórakoztató volt. Az Igazgató Asszony, valamint a személyzet kedvessége, segítőkészsége igazán jól esett.
2017. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk a szállodában fiaink, menyeink, unokáink társaságában. Dunakanyarra néző szobákban gyönyörű volt a kilátás. A wellness részleg tágas,telt ház ellenére sem volt zsúfoltság. A személyzet barátságos. Egyedül az ételek minőségével nem voltunk megelégedve. Vacsoránál lehetne nagyobb választék.
Kiváló 2019. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet figyelmes és segítőkész.