Villa Fiore Lesencetomaj

Villa Fiore Lesencetomaj
Villa Fiore LesencetomajVilla Fiore Lesencetomaj
Villa Fiore LesencetomajVilla Fiore Lesencetomaj

Villa Fiore Lesencetomaj bemutatkozása

Villa Fiore - A borvidék romantikus arca, magánszállás a Balaton-felvidéki Nemzeti Park közepén. Kikapcsolódás és elvonultság egy csipetnyi toszkán hangulattal fűszerezve. Jöjjenek el párjával, szeretteivel vagy baráti társasággal, hogy felejthetetlen élményekkel gazdagodva, valóban kipihenhessék magukat!

Montana Vendégház Balatonederics - Napi árak
2025.01.03-ig
Montana Vendégház Balatonederics

Villa Fiore Lesencetomaj vélemények

Szörnyű 2017. június 27.a párjával járt itt
A férjem megkérdezte, hogy tudunk-e 1-esnél rosszabb értékelést adni. . és jogosan kérdezte. Szerintem valaki megálmodott és kivitelezett valami nagyon jót, aztán le kellett mondania róla, és a jó ötlet nagyon rossz kezekbe került. A honlap klassz, a képek, a szöveg jót ígérnek, így annál nagyobb a csalódás érkezés után.
Gyenge 2020. március 11.a párjával járt itt
Érdekes hely,igy kezdeném. Közvetitőn keresztül foglaltunk, előre utalással. . . . . . Valamikor friss állapotában szép lehetett, de csak akkor. A Brunó-ban voltunk. A szoba nagy, TV müködött, a többit hagyjuk. Reggeli borzadáj a terület szintén. Alvásra használtuk, egész nap kirándultunk. Van hova még igy március elején is.
Szörnyű 2019. április 24.a párjával járt itt
2019. 03. 20. -án vásároltam egy kupont [moderálva - a szerk. ] amit a húsvéti időszakban használtunk fel. Szeretném megosztani Önökkel a véleményemet, tapasztalatunkat. 1. odaérkezésünkkor nem várt senki minket a helyen, csak egy kulcs volt a szobához a nevemmel. Ez akár "aranyos" is lehetne, de a kupon tartalmazott egy üdvözlő italt.
Szörnyű 2017. április 5.családjával járt itt
Festői környezetben egy lepukkant szállás várja a kedves vendégeket. Előző email váltásunk után biztosítottak arról,hogy jó állapotúak a szobák. Egy penészallergiás kisfiúval mentünk. Így meg szerettem volna bizonyosodni a szoba tisztaságáról. Hát sajnos fekete penész és dohszag fogadott.
Villa Fiore Lesencetomaj - EgyébVilla Fiore Lesencetomaj - Külső képVilla Fiore Lesencetomaj - EgyébVilla Fiore Lesencetomaj - Külső képVilla Fiore Lesencetomaj - EgyébVilla Fiore Lesencetomaj - Medence/kertVilla Fiore Lesencetomaj - Egyéb
Szörnyű 2017. március 6.a párjával járt itt
MESSZE ELKERÜLNI ! Ez a szomorú valóság: Penész, dohos szoba ,bogarak, és kosz. . . Két éjszakából első éjszaka után menekültünk el onnan . MESSZE ELKERÜLŐS HELY ! ! ! ! (tulaj szerint nincs penész . . . és az arcunkba nevetett )

Születésnapomra kaptam páromtól 2-éjszakából az első éjszaka utáni reggelen elmenekültünk onnan!
Villa Fiore Lesencetomaj - SzobákVilla Fiore Lesencetomaj - EgyébVilla Fiore Lesencetomaj - EgyébVilla Fiore Lesencetomaj - Külső képVilla Fiore Lesencetomaj - SzobákVilla Fiore Lesencetomaj - Külső képVilla Fiore Lesencetomaj - Egyéb
Átlagos 2019. június 25.a párjával járt itt
A személyzet nagy része készséges, kedves, de nem mindenki. . . Tisztában voltunk vele, h ezért a kiemelkedően kedvező árért nagy csodákat nem várhatunk, de azért néhány alapvető hiányosság pótlása elősegítené, h a vendégek visszajárjanak. Így nem fogunk. A foglaláskor látott fotók aligha tükrözik a valóságot. Mint pl.
Átlagos 2018. november 17.gyerekekkel járt itt
Kuponnal voltunk itt 2 éjszakát a családból négyen. Olyan jó árban kínálták, hogy a képek láttán vásároltunk is egyből. Persze később a különböző vélemények beültették a bogarat a fülembe, és annyi haszna mindenképpen volt, hogy felkészültem a helyre. Étkezés: teljes ellátás ebéddel kezdve reggelivel zárva.
Szörnyű 2018. november 6.a párjával járt itt
Messze kerüld el! ! ! Büntetni való dolog, ha valaki bérlőként, vagy tulajdonosként mást hirdet, mint a valóság! ! Aki ott elégedett volt, az hazudik, vagy a szállásadó barátja. . . . ! Teljesen más a fénykép, mint amilyen valójában. Koszos, elhanyagolt. Szakadt az ágynemű, kopott és elavult minden.
Szörnyű 2018. július 13.családjával járt itt
Nem szoktam negatív lenni és hibákat keresni, de úgy érzem muszáj leírnom véleményemet. Ez a szállás csalódás volt! Szép környezet, de koszos, dohos szobák. Minden tele, fölösleges, koszos giccsekkel, a szobák minden sarkában pókháló, undorító pókokkal. . . Dohos, büdös szag az étteremnek elnevezett kicsi helyen,félhomály mindenhol.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Szörnyű 2020. október 26.a párjával járt itt
Ajándékba kaptunk egy wellnes hétvégét a gyerekektől. Kijelentem , nem ismerték a szálláshelyet, csak az oldalukon fentlévő fotók alapján döntöttek a vásárlásról. Nagy örömmel készültünk, csodás utakon jöttünk és szép volt az idő. Amikor ideértünk, egy kicsit elment a kedvünk, mert eléggé elhanyagoltnak tünt a szálloda környéke.