Hotel Szeleta Lillafüred
3517 Lillafüred, Szeleta u. 12-14.

Hotel Szeleta Lillafüred a térképen

Hotel Szeleta Lillafüred értékelése:

3. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Szeleta Lillafüred bemutatkozása

Miskolc-Lillafüreden, a Bükki Nemzeti Park területén található a Hotel Szeleta.
Ideális a természetet kedvelőinek, mert a Bükk keleti kapujában, erdővel körülölelt festői völgyben fekszik a Szinva patak partján. Az üzletemberek számára is kiváló ajánlat, hiszen a fárasztó nap után már néhány természetben töltött óra is felüdülést, feltöltődést ad.
Miskolc-Lillafüreden, a Bükki Nemzeti Park területén található a Hotel Szeleta.

Hotel Szeleta Lillafüred képei

Hotel Szeleta Lillafüred vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
Nagyon kellemes három napot töltöttünk itt. Tisztaság volt a szobában és a közös helységekben. A reggeli bőséges és finom volt. A személyzet barátságos, kedves és segítőkész.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Lakosztályt foglaltunk, rendben volt. A környezet és a tisztaság is megfelelő. A reggeli minden alkalommal jól esett, nem lehet rá panasz. Ami viszont szembe tűnő, hogy az egész hotelre ráférne egy felújítás, legalábbis a medence oldali épületre mindenképp, a másikban nem voltunk. A fa korlátok korhadnak mind az erkélyeken, mind a patak mellet.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 30.
Tiszta rendezett környezet. Szobák rendben. Reggeli megfelelő, bőséges. Recepciósok kedvesek. Kellemes 5 napot töltöttünk el , sajnos az idő nem éppen kedvezett, de pihenni mentünk. Amit szerettünk volna a környéken felfedezni az azért sikerült. Kellemes séta Lillafüredre, kisvasutaztunk. Megnéztük a libegőt, vízesést. Bükkszentlélek kolostor, Miskolc állatkert.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
Kellemes 3 napot töltöttünk a családommal/6fő/, majd később a barátaimmal/8 fő/.
A szálloda fekvése gyönyörű, minden nagyon jó volt, kivéve a személyzet tájékozatlansága, a környékbeli látnivalók és a közlekedés tekintetében.Nekünk a reggeli is bőséges és finom volt.
Másoknak is ajánlottam már, és a véleményem alapján fel is keresték a szállodát.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
A szálloda gyönyörű helyen van, a recepción a személyzet nem volt tájékozott a környék felfedezése iránt szinte mi többet tudtunk mint Ök.
A szoba tiszta a reggeli nem túl bőséges de finom volt.
Biztos újra megyünk.
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 22.
Csendes, barátságos, nyugodt környezetben töltöttem el két éjszakát életem szerelmével. A szoba tiszta és az igényeknek megfelelő volt. Sérelmem csak annyi, hogy a fürdőszobában az ablakot nem lehetett kinyit i. Szívesen visszamennék bármikor.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
A foglaláskor nem volt egyértelmű, hogy 2 db egyszemélyes ágyat kapunk, így nem tudtunk összebújni. Ha egyértelműbb lett volna, akkor biztosan a dupla ágyat választom. Az ágy egyébként kényelmes volt. A Wi-Fi jól működött, gyors volt, bár nem voltak sokan a hotelben. A hely nagyon kellemes, az úton reggelente számottevő forgalom van, ami napközben mérséklődik.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Minden tekintetben meg voltunk elégedve jol éreztük magunkat tetszett a szoba a környék gyönyörű az ellátás kiváló a személyzet udvarias segitőkész.Visszajövünk.
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Jó környezet, a szobában nem volt írásra alkalmas asztal, mert az alatt a jégszekrény volt. A harmadik ágy a szobában zavaró volt. A szaunán kívül más nem volt, se jakuzzi, se fitness-ez így nem wellness hotel. A reggelinél a narancslé hiányzott. Az automatából adott kakaó szörnyű volt. De: A személyzet előzékeny volt és kedves. Tísztaság volt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
A hotel kiváló volt. A személyzet udvarias, segítőkész. A szoba tiszta, jól éreztük magunkat, nem bántuk meg, hogy a Hotel Szeletában töltöttük a hétvégét. Nagyon tetszett az is, hogy a közelben lehetett ebédelni.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.148 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.725 - 8.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Irota EcoLodge
Irota
4 nap/3 éjszaka 12.804,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.22. - 2021.05.25.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 58.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 5.485,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
2021.05.21. - 2021.10.03.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, szauna és jacuzzi használattal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 15.848 - 26.658,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.11.30.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 20.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.15-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és sókamra használattal, parkolás, internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.22-ig

Szállodák Lillafüred környékén