Pünkösdi hosszú hétvége

Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred a térképen

Kiváló 2016. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. május 23.
A pünkösdi hosszú hétvégét töltöttük a Hunguest Hotel Palotában. Gyönyörű a helyszín, csodálatos a kilátás és a környezet.
A parkoló szűkösnek bizonyult. Pénteken még bőven volt helyünk, de hétvégén már megtelt.
A személyzet rendkívül segítőkésznek mutatkozott. Az egyik vacsora alkalmával egy olyan asztalhoz ültünk, ami billegett, de még fel sem dolgoztam, hogy baj van az asztallal, az egyik pincér már ott is termett és megoldotta a problémát. Éreztették, hogy fontosak vagyunk, és nem csak az étkezéseknél.
A csendes wellness részleget is kipróbáltuk, élvezetes volt, ráadásul nem voltunk bent sokan.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat, visszavágyunk!
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Hotel Palota további értékelései

2024.03.24barátokkal
2 éjszakát voltunk a szállodában a barátainkkal. A szobák kényelmesek, az ételek ízletesek, bőségesek és változatosak. Érdemes rész venni a szállodát bemutató vezetésen. Kisvasút, pisztrángos, libegő, cseppkő barlangok, aki nem csak wellnessezni szeretne.
2024.02.01a párjával
Röviden csillagos 5-s.A szálláshely,a kiszolgálás,gasztronómia, környezet.Egyszóval szuper.Rengeteg látnivaló a környéken. Nem csak a hely kulturált, de az oda érkező vendégek is.Nyugodt pihenést, kikapcsolódást kínál a szálloda.
2023.11.03a párjával
Csodás ez az egész kastély! Jól sikerültek a modern felújítások megtartva ahol lehetett a korabeli részeket. A szoba jó méretű, gyönyörű kilátásunk volt a hegyre és a Zsófia kilátóra. A reggeli és a vacsora minden igényt kielégítő bőséges választékú. A wellness is nagyon szép, tiszta, minden elem...
Hotel Szeleta Lillafüred - 4 éjszakás ajánlat
4 éjszakás ajánlat