hajnalihold

hajnalihold adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.02.22
Utoljára itt2017.09.08

Kiváló 2016. február 23.a párjával járt itt
Hallomás alapján látogattunk el az étterembe Valentin nap előtti napon, és szerencsénk volt, hogy volt még szabad asztaluk. Legközelebb érdemes lenne előre foglalni (vagy talán csak a Valentin nap miatt volt nagy a nyüzsgés). Az étlapot elnézve leginkább a csülökről híres a hely, bajoros a felhozatal.
Érdekes 2016. május 23.a párjával járt itt
Pünkösdkor látogattunk el a barlangfürdőbe. Sokan ajánlották, így kíváncsiak voltunk rá. Élmény volt egy barlangban fürdőzni, tetszett az élménymedence (különösen a forgó/vadvíz része). Egy kis csalódás volt a termálvíz, mert melegebbre számítottunk (talán csak a komáromihoz vagyunk szokva, ami jóval melegebb).
Kiváló 2016. május 23.a párjával járt itt
A pünkösdi hosszú hétvégét töltöttük a Hunguest Hotel Palotában. Gyönyörű a helyszín, csodálatos a kilátás és a környezet. A parkoló szűkösnek bizonyult. Pénteken még bőven volt helyünk, de hétvégén már megtelt. A személyzet rendkívül segítőkésznek mutatkozott.