Brém Mónika: Óriási csalódás !!! :-( - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése
1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Óriási csalódás !!! :-(

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
Választásunk a sok jó értékelés alapján történt, mert még nem voltunk kastély szállodában…
Első benyomás… Festői környezetben, egy gyönyörű palota ! Impozáns közösségi terek, élőzene étkezéskor . És a pozitívumokról ,sajnos ENYI !!! Az ár/érték arány ,nagyon ,nagyon rossz !!! A szoba retentően pici ,egy kis lyuk . Borzasztóan pici méretű volt a melékhelység is,a wc re csak fél oldalosan lehetett rá ülni,külömben a térdeim a törölköző száritóban ütköztek.Már érkezéskor iszonyat vizelet szag fogadott, és ki tartok végig. Öröm volt be menni a mosdóba ,minden alkalommal :-( Reggelinél, vacsoránál ,az ellátás elég fantáziátlan.A wellnesrész is elég kicsi, a medencék kicsik, és a víz nem valami meleg … és a gőzkabin PONT el volt romolva :-(
Meg értem Én hogy folynak a felújítási munkák a szállodában,de nem azért megyünk pihenni,hogy reggel 8.10 kor valami iszonyatos zajra ébredjünk,mert közvetlenül mellettünk csiszolták a nyílászárókat.
Összességében nagyon,nagyon nagy csalódás volt !!!

Ennyire tetszett: Szörnyű

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.

2020. március 10.
Gyönyörű, tiszta épület és mindenki kedves. A wellness tiszta kellemes volt a víz, a szaunák mindig elérhetőek voltak. Az étteremben az élőzene nagyon jó és kellemes. A ételekből nehéz volt választani egyik finomabb volt mint a másik. Ha lesz idő szeretnénk a családostól újból elmenni és...

2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt. Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2021-01-03
 - Napi ár
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2021-01-03
 - Augusztus 20. (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-19 - 2020-08-23