Brém Mónika

Brém Mónika adatlapja

Regisztráció2016.11.16
Utoljára itt2017.11.20

Kiváló 2016. november 16.a párjával járt itt
Szép tiszta rendben tartott környezetben,gyönyörű helyen tölthettük el a pihenésre szánt időnket. A szobánk kényelmes volt, közel a wellness részleghez. A wellness rész igazi kikapcsolódást biztosít. Barátságos környezet, sokféle szabadidős tevékenység lehetősége. Mindennel a maximálisan elégedettek voltunk! ! ! !
Kiváló 2017. január 15.a párjával járt itt
A szálloda hangulata lenyűgöző ... a személyzet kedvessége figyelemre méltó... a wellnes részleg színvonalas ... az ételek finomak,változatosak és bőségesek voltak ! Nagyon jól éreztük magunkat !!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!! Még biztosan visszatérünk !!! Köszönjük szépen !!!
Kiváló 2016. november 16.a párjával járt itt
Mindennel nagyon nagyon elégedettek voltunk !!! :-)Hihetetlen kiszolgálás, kedvesség jellemzi a szálloda csapatát! A konyha minősége kitűnő, - az ételek finomak,- a reggeli bőséges,- a személyzet udvarias,- figyelmes.Felejthetetlen napokat töltöttünk Önöknél! Semmiben nem szenvedtünk hiányt! Köszönjük szépen !!!!!!!!!!!