kition: Pazar időutazás a 30-as években - Hunguest Hotel Palota Lillafüred

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Pazar időutazás a 30-as években

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11. - 5 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Április elején töltöttünk itt 3 remek napot. A foglalás visszaigazolása rekord gyorsasággal történt, ahogy letettem a telefont, már jött is az e-mail, majd érkezés előtt welcome e-mail on- line bejelentkezési lehetőséggel. A szálloda a 30-as évekbeli állapotában tündököl, közösségi terei pompásak, a wellness részleg a nagy számú vendéghez képest is elég. A személyzet profi, a kiszolgálás magas szintű. Az étkezéseknél nem érződik az olcsóságra törekvés, mint sok svédasztalos helyen, az ételek egy része drága és minőségi alapanyagokból készül, a kínálat bőséges, így az sem baj, ha egy-egy étel nem a legjobban sikerül. A rozé kacsamellet hideg előételként nem túl szerencsés tálalni, mert így elég nyersnek és rágósnak tűnik, a borjúsült is kicsit szárazra és rágósra sikeredett, de ez már csak az én gurmankodásom. Az egészséges táplálkozás hívei sem maradnak éhesek, köretként párolt vagy sült zöldség mindig volt, csakúgy mint halétel. A környezet gyönyörű, a levegőt harapni lehet. Nem olcsó hely, de a szolgáltatás színvonalához képest érték-arányos, így bízunk benne, hogy jövőre újra el tudunk jönni.

Szeretnéd követni kition felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred
Erzsébet sétány 1.

2019. október 1.
Az ételek minősége és milyensége sokat romlott az elmúlt évekhez képest, nem volt igazán olyan étel amire azt mondjuk, juj ez nagyon finom volt. Két alkalommal voltunk már ez előtt is itt és akkor mindig volt ilyen. A választék is rosszabb volt mint régebben, pl nagyon hiányzott reggel a sült...

2019. szeptember 22.
Csodálatos környezet, nagyon kedves személyzet. Wellness rész valóban a pihenést szolgálja, tiszta, sokszínű lehetőséggel. Ételek szinte kifogástalanok, finom ízekkel. Rengeteg látnivaló a környéken, mindenhol kedves emberekkel.

2019. szeptember 14.
A szoba tiszta volt, rendezett, de kisebb, mint amire számítottunk, főképp, hogy kutyával érkeztünk. A reggeli kiváló volt, a vacsora azért nem éri el egy négycsillagós szálló az osztrák színvonalát, bár a második este sokszínűbb és ízletesebb volt a választék. A vacsorához a szólló...

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-21 - 2020-06-30
 - Szuper Palota napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-25 - 2020-06-30
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02