Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred ★★

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred
3535 Lillafüred, Partos út 14.

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred a térképen

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred értékelése:

4. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred bemutatkozása

A Lillafüred Kapuja Mini Hotel & Étterem déli fekvésű lankás domboldalon, erdő mellett, a miskolci állatkert szomszédságában fekszik. Hegyi levegője idegrendszeri és asztmatikus megbetegedésekre is alkalmas. A szobákból csodálatos panoráma tárul elénk a Bükk hegység, valamint a kisvasút, ahogy tovább folytatja útját. Kertünkben a mókusok között grillezett ételeket kóstolhatunk, bográcsozhatunk, szalonnát süthetünk, asztalitenisz, tollas, lengőteke, amit használhatnak az ide látogatók. Szobáink zuhanyzóval, toalettel, hűtővel, széffel, ventilátorral, kábel tv-vel felszereltek. A szauna, kerékpár, biliárd használat térítés ellenében elérhető.

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred képei

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred vélemények

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Mivel nyáron még nem voltunk Lillafüreden, kaptunk a hirdetési alkalmon és foglaltunk szobát ebben a mini szállóban. Sajnos a szép panorámán kívül minden nagyon gyenge volt. A tulaj ugyan nagyon kedves, barátságos, de rendkívül életunt volt. Jó pont, hogy lejött értünk autóval a buszhoz, hogy ne kelljen cipekedni a hegyoldalra.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy napot töltöttünk a hotelben- vagyis inkább egy éjszakát mert csak épp hogy ott aludtunk. Nem vártunk sokat a hoteltől, de még azt sem érte el. Nyílászárók nem zártak rendesen- fűtés nem volt- bár oda volt téve egy radiátor, de nem mertük használni, mert olyan sok kábel volt mindenfelé. .
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Sajnos magánéleti probléma miatt nem tudtunk elutazni,amit a foglalt időpont előtt 5 nappal közöltünk is a "kedves" tulajjal. A befizetett előleget nem kaptam vissza. Költse gyógyszerre,kívánom! Nekem meg jó lecke arra nézve,hogy soha többé nem foglalok olyan helyre,ahol előleget kérnek. Érdekes,hogy ez Miskolcon szokás csak.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Valamikor biztosan jó hely volt, de gondos gazda hiányában szép lassan az enyészeté lesz. Szakadt lepedők. Lelakott szobák, mocskos mellékhelységek. A konyha láttán egy tisztiorvos biztosan dobna egy triplaszaltót hátra. Munkásszállónak kiváló, de a hotel elnevezés csak a múlt fényét tükrözheti. Egyetlen pozitívum, hogy jó helyen van.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 6 látogató hasznosnak vélte
Borzadály. A Szilveszteri menekülés c. értékeléshez hasonló élmények, ezért kétlem, hogy a 2014-es hozzászólások valódiak lennének. A lábunk lelógott az ágyról, nem piszkos, hanem mocskos volt minden, beleértve az éttermet is. Az árban foglalt reggelit csak egyszer fogyasztottuk el, mert mind a bögre, amiben a 'tejeskávét' kaptuk, mind a kancsó, amiben a forróvizet hozták, ragadt a kosztól.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 21. - 4 látogató hasznosnak vélte
Mi már másodszor töltöttünk el 7 napot a szállodában. Mind a személyzet udvariassága. mind az ellátás minősége számunkra kielégítő volt. Az ételek mennyisége és minősége, változatossága minden igényt kielégít. A szálloda tulajdonosa és a személyzet minden kérésünket teljesített. A szállodából látható panoráma, az erdei kis állatok ( mókusok, madarak) látványa szemet gyönyörködtető.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 15. - 5 látogató hasznosnak vélte
2014.február végén Feleségemmel három napot voltunk itt, kellemes fogadtatás, nagyon jó komplett, panorámás szoba. A személyzet és a főnök nagyon kedves, szolgálatkész.
Az étel nagyon finom és bőséges volt. Energiát adott a túrázáshoz.Ajánlom akinek nincs extra igénye. Visszatérünk ide!

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 24. - 5 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel immár 14. éve járunk vissza a hotelbe. Az alkalmazottak udvariasak, segítőkészek. A reggeli és a vacsora bőséges és finom. A szoba és a fürdőszoba tiszta és kulturált. A főnök előzékeny (ugyanis nem hoztam megfelelő mennyiségű gyógyszert, ezért megkértem a hotel vezetőjét, hogy hozna-e a gyógyszertárból. Fél óra múlva kézhez kaptam a gyógyszert).

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 9 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy szilveszteri kikapcsolódásra vágytunk, és így figyeltünk fel erre a szálláshelyre, és rögtön le is csaptunk rá, annyira jól hangzott, amit ígértek. Mézes-mázos telefonos egyeztetés után, be is kaptuk a csalit, foglaltunk és alig vártuk hogy megérkezzünk. Az egész épület, beleértve a szobánk is, amit kaptunk botrányosan elhanyagolt állapotban volt, köze sem volt a honlapon lévő képeken láthatókhoz.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 17. - 7 látogató hasznosnak vélte
A szálloda honlapja ígér,de mögötte semmi. A szoba berendezése 20 évvel ezelőtti. A tisztaságról ne is beszéljünk! 4 napra egy tekercs WC-papír járt, a kukát nem üríteték ki. Az éttermet szuper étlappal reklámozzák, holott nem is létezik! ! Közölték az érkezés napján, hogy ma nincs semmi étel. A reggelit csorba és törött edényekben "tálalták".

Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.22.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Bükk Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, Szalajka-völgyi vonatozással, ingyenes Lovastanya belépővel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 27.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.23-ig
Old House
Bogács
Akár 1 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3-4 éjszaka 30.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, téli party-val, cigányzenével, borkóstolással, szilveszteri mulatsággal, táncos revüshow-al, tombolahúzással, wellness-részleg használattal, újévi koncerttel, Beatles múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Agria Vintage Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék bekészítéssel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.11.27-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 26.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes ebédelési lehetőség a partnerszállodában, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
Érvényes: 2021.11.27-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Téli szünet (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX