Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred ★★

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred
3535 Lillafüred, Partos út 14.

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred a térképen

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred értékelése:

4. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred bemutatkozása

A Lillafüred Kapuja Mini Hotel & Étterem déli fekvésű lankás domboldalon, erdő mellett, a miskolci állatkert szomszédságában fekszik. Hegyi levegője idegrendszeri és asztmatikus megbetegedésekre is alkalmas. A szobákból csodálatos panoráma tárul elénk a Bükk hegység, valamint a kisvasút, ahogy tovább folytatja útját. Kertünkben a mókusok között grillezett ételeket kóstolhatunk, bográcsozhatunk, szalonnát süthetünk, asztalitenisz, tollas, lengőteke, amit használhatnak az ide látogatók. Szobáink zuhanyzóval, toalettel, hűtővel, széffel, ventilátorral, kábel tv-vel felszereltek. A szauna, kerékpár, biliárd használat térítés ellenében elérhető.

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred képei

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred

Lillafüred Kapuja Mini Hotel Lillafüred vélemények

Editmami TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Mivel nyáron még nem voltunk Lillafüreden, kaptunk a hirdetési alkalmon és foglaltunk szobát ebben a mini szállóban. Sajnos a szép panorámán kívül minden nagyon gyenge volt. A tulaj ugyan nagyon kedves, barátságos, de rendkívül életunt volt. Jó pont, hogy lejött értünk autóval a buszhoz, hogy ne kelljen cipekedni a hegyoldalra.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy napot töltöttünk a hotelben- vagyis inkább egy éjszakát mert csak épp hogy ott aludtunk. Nem vártunk sokat a hoteltől, de még azt sem érte el. Nyílászárók nem zártak rendesen- fűtés nem volt- bár oda volt téve egy radiátor, de nem mertük használni, mert olyan sok kábel volt mindenfelé. .
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Sajnos magánéleti probléma miatt nem tudtunk elutazni,amit a foglalt időpont előtt 5 nappal közöltünk is a "kedves" tulajjal. A befizetett előleget nem kaptam vissza. Költse gyógyszerre,kívánom! Nekem meg jó lecke arra nézve,hogy soha többé nem foglalok olyan helyre,ahol előleget kérnek. Érdekes,hogy ez Miskolcon szokás csak.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Valamikor biztosan jó hely volt, de gondos gazda hiányában szép lassan az enyészeté lesz. Szakadt lepedők. Lelakott szobák, mocskos mellékhelységek. A konyha láttán egy tisztiorvos biztosan dobna egy triplaszaltót hátra. Munkásszállónak kiváló, de a hotel elnevezés csak a múlt fényét tükrözheti. Egyetlen pozitívum, hogy jó helyen van.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 6 látogató hasznosnak vélte
Borzadály. A Szilveszteri menekülés c. értékeléshez hasonló élmények, ezért kétlem, hogy a 2014-es hozzászólások valódiak lennének. A lábunk lelógott az ágyról, nem piszkos, hanem mocskos volt minden, beleértve az éttermet is. Az árban foglalt reggelit csak egyszer fogyasztottuk el, mert mind a bögre, amiben a 'tejeskávét' kaptuk, mind a kancsó, amiben a forróvizet hozták, ragadt a kosztól.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 21. - 4 látogató hasznosnak vélte
Mi már másodszor töltöttünk el 7 napot a szállodában. Mind a személyzet udvariassága. mind az ellátás minősége számunkra kielégítő volt. Az ételek mennyisége és minősége, változatossága minden igényt kielégít. A szálloda tulajdonosa és a személyzet minden kérésünket teljesített. A szállodából látható panoráma, az erdei kis állatok ( mókusok, madarak) látványa szemet gyönyörködtető.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 15. - 5 látogató hasznosnak vélte
2014.február végén Feleségemmel három napot voltunk itt, kellemes fogadtatás, nagyon jó komplett, panorámás szoba. A személyzet és a főnök nagyon kedves, szolgálatkész.
Az étel nagyon finom és bőséges volt. Energiát adott a túrázáshoz.Ajánlom akinek nincs extra igénye. Visszatérünk ide!

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 24. - 5 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel immár 14. éve járunk vissza a hotelbe. Az alkalmazottak udvariasak, segítőkészek. A reggeli és a vacsora bőséges és finom. A szoba és a fürdőszoba tiszta és kulturált. A főnök előzékeny (ugyanis nem hoztam megfelelő mennyiségű gyógyszert, ezért megkértem a hotel vezetőjét, hogy hozna-e a gyógyszertárból. Fél óra múlva kézhez kaptam a gyógyszert).

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 9 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy szilveszteri kikapcsolódásra vágytunk, és így figyeltünk fel erre a szálláshelyre, és rögtön le is csaptunk rá, annyira jól hangzott, amit ígértek. Mézes-mázos telefonos egyeztetés után, be is kaptuk a csalit, foglaltunk és alig vártuk hogy megérkezzünk. Az egész épület, beleértve a szobánk is, amit kaptunk botrányosan elhanyagolt állapotban volt, köze sem volt a honlapon lévő képeken láthatókhoz.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 17. - 7 látogató hasznosnak vélte
A szálloda honlapja ígér,de mögötte semmi. A szoba berendezése 20 évvel ezelőtti. A tisztaságról ne is beszéljünk! 4 napra egy tekercs WC-papír járt, a kukát nem üríteték ki. Az éttermet szuper étlappal reklámozzák, holott nem is létezik! ! Közölték az érkezés napján, hogy ma nincs semmi étel. A reggelit csorba és törött edényekben "tálalták".

Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.260 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.12.20.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strandfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.22-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 12.800 - 23.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.16. - 2022.05.14.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kerékpár használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Katica Vendégház
Aggtelek
Érvényes: 2022.05.14-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 26.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg használattal,
2021.07.01. - 2021.08.31.

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

LillafüredX