tskittjartam

tskittjartam adatlapja

Regisztráció2013.10.25
Utoljára itt2019.10.15

Gyenge 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Régòta ki akartam már próbálni ezt a helyet, most sikerult, igy ketszer jartam ott eletemben,eloszor es utoljara. Parom levest rendelt en pedig foetelt. Sokat kellett varni mar magara a levesre is,de tovabb kopogott a szemem az ehsegtol,mert kerdezes nelkul a leves utan hoztak ki a foetelt. Jovan utana. A hus,jercemell, mocsingos volt.
Szörnyű 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Borzadály. A Szilveszteri menekülés c. értékeléshez hasonló élmények, ezért kétlem, hogy a 2014-es hozzászólások valódiak lennének. A lábunk lelógott az ágyról, nem piszkos, hanem mocskos volt minden, beleértve az éttermet is. Az árban foglalt reggelit csak egyszer fogyasztottuk el, mert mind a bögre, amiben a 'tejeskávét' kaptuk, mind a kancsó, amiben a forróvizet hozták, ragadt a kosztól.
Átlagos 2014. július 28.egyedül járt itt
Nagyon jó ötlet a vízen lebegő kis rész, ahová ki lehet ülni. A pincér sokat rontott az élményen, ugyanis szemmel láthatóan "nem volt szomjas". Az étel finom volt, sajnos a melange-ba a külön kérés ellenére sem tettek kevesebb mézet. A mosdóban nem találtam wc-papírt. A magas árak mellett a fentiek még inkább kifogásolhatóak voltak, ezért kevesebb mint 10% borravalót adtam.