Lipóti Termál- és Élményfürdő Lipót

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Lipóti Termál- és Élményfürdő Lipót vélemények

Érdekes 2024. január 14.családjával járt itt
Nagyon jó! Tiszta, van egy óriási medence, van gyerek rész (ahol kisebb a víz) A csúszdák is szuperek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Az értékelésemhez azt is vegyük figyelembe, hogy nagyon utálok strandra járni - a gyerekeimet viszem, ezért járok. Ennek ellenére ez végre egy olyan strand volt, ahol jól éreztem magam. Nagyon szép környezetben van, nagy füves területek vannak. A strand területe is tiszta és az öltöző, mosdó is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
Érdekes 2016. szeptember 16.barátokkal járt itt
Igaz,hogy a fürdők versenyén rá szavaztam,de::::::::na a gyöngyszem fénye kezd megkopni,hullik le a csempe,törött járólapok a tusolóban hiányoznak a takaró rózsák,vízkövesek a zuhanyrózsák spriccel mindenfelé. Menjünk kicsit hátra felé,fahídon mozognak a padlódeszkák.